Okulların açılması MediaMarkt’ın teknoloji ürün satışlarını canlandırdı

MediaMarkt, okula dönüş döneminde hangi ürünlerin öne çıktığını açıkladı.

MediaMarkt, okulların açılmasıyla birlikte dikkate değer bir satış artışı yaşadı. Her yaştan öğrenciye yönelik fırsatlar sunan firma, okula dönüş dönemini haftalar önce kampanyalarla karşıladı.

MediaMarkt’ın Türkiye genelinde 95 mağazası, online platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen kampanyalar neticesinde, belirli ürün kategorileri öne çıktı. Şarj kabloları, şarj adaptörleri, kulaklıklar, akıllı telefonlar, kişisel bakım ürünleri, bilgisayar aksesuarları ve küçük ev aletleri en popüler ürünler oldu.

MediaMarkt’ta yazılım ve programlara artan ilgi

Sadece donanımsal ürünler değil, yazılımsal ürünler de alıcı buldu. Antivirüs programları, dizüstü bilgisayarları zararlı yazılımlardan korumak için sıkça tercih edildi. Ayrıca, öğrencilerin eğitim hayatları boyunca kullanabilecekleri Microsoft Office programlarına da yoğun ilgi vardı.

Bu durum, teknolojik ürünlerin eğitim hayatındaki yeri ve önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. MediaMarkt gibi büyük perakendeciler, öğrenci ve velilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve çözümlerle bu döneme hazır olduklarını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xbox PC uygulamasının yeni güncellemesi ROG Ally gibi cihazlar için Kompakt modu getiriyor
Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun