Teknoblog Ürünler Aksesuar Nintendo Labo Taşıt Kiti araba, denizaltı ve uçak kullanma deneyimi yaşatacak

Nintendo Labo Taşıt Kiti araba, denizaltı ve uçak kullanma deneyimi yaşatacak

Nintendo Labo Taşıt Kiti ile Nintendo Switch sahipleri kendilerine araba, denizaltı ve uçak kontrol edebilecekleri kumandalar yapabilecek.

nintendo labo tasit kitiNintendo Labo adını taşıyan ve kullanıcılara kendi Switch aksesuarlarını yapmalarını sağlayan karton kitini geçtiğimiz nisan ayında duyurmuştu. Şirket o dönemde kullanıcılarına sadece tek bir tasarım kiti sunmuştu. Nintendo Labo Taşıt Kiti ile kullanıcılara sunulan setler arasına bir yenisi daha eklendi.

Taşıt Kiti ile Nintendo Switch sahipleri kendilerine direksiyon, denizaltı ve uçak kumandaları yapabiliyor. Taşıt Kiti ile oyun kumandası yapan oyuncular, oyun deneyimini televizyon ekranında yaşıyor.

Oyuncular kumandalarına bir Joy-Con butonu ekleyerek farklı taşıtlar arasında geçiş yapabiliyor. Taşıt Kiti’nde her üç araçta da kullanılabilen bir gaz pedalı da bulunuyor.

Nintendo Labo Taşıt Kiti, oyunculara bir taşıt simülasyonu oluşturma imkanı veren ilk kit değil. Kullanıcılara sunulan Variety Kit isimli set ile oyuncular Mario Kart 8 oynarken kullanabilecekleri bir motosiklet gidonu yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Swarm son güncellemesiyle Foursquare'e yeniden yaklaşıyor
Önceki HaberHonor 9 Lite A101 mağazalarına geliyor
Sonraki HaberGoogle Play Store’dan kripto para madencilik uygulamalarına yasak

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz