Eğlence

Netflix hayran etkinliği TUDUM’un fragmanını paylaştı

netflix tudum

Netflix TUDUM adını taşıyan hayran etkinliğini bu yıl 24 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirecek. Geçtiğimiz yıl 184 farklı ülkeden 25 milyonu aşkın Netflix hayranının takip ettiği uluslararası çevrimiçi etkinlik kapsamında bu yıl da 5 farklı küresel alt etkinlik düzenlenecek.

Netflix yıldızları ve yaratıcıları ile gerçekleştirilen röportajların yanı sıra özel haberler, daha önce paylaşılmamış görüntüler, fragmanlar ve ilk görsellerle dolu heyecanlı bir gün geçirmeye davetlisiniz. Ücretsiz olarak gerçekleşecek çevrimiçi etkinlik, 120’yi aşkın Netflix dizisinin, filminin, özel içeriklerinin ve oyunlarının yanı sıra Netflix çatısı altında buluşan 200 isim ile Netflix hayranlarını eğlendirip onurlandıracak.

TUDUM, 24 Eylül’de hayranlarını dünya çapında büyük bir yolculuğa çıkaran beş etkinlikle dört kıtaya yayılacak.

● Türkiye saatiyle 05.00 – TUDUM, ilk olarak Güney Kore’den heyecan verici bir gösteriyle başlayacak.

● Türkiye saatiyle 08.30 – Hayranlar, Hindistan’dan uzanarak yeni eğlencelerin kapılarını aralayacak.

● Türkiye saatiyle 20:00 – Diğer ülkelerden sürprizler de dahil olmak üzere iki bölüme ayrılmış şekilde yayınlanacak olan TUDUM’un ilk bölümü Amerika ve Avrupa’da, ikinci bölümü de saat 21:30’da Latin Amerika’da yayınlanacak.

● 25 Eylül, Türkiye saatiyle 07:00 – Japonya’daki yıldızlar, TUDUM’ın kapanışını Japon eğlence anlayışına göre kutlayarak kapatacak.

Netflix TUDUM etkinliğini YouTube.com/Netflix dâhil olmak üzere Netflix YouTube kanallarından dünya çapında 29 farklı dil seçeneği ile izlenebilecek. Bu küresel etkinlik ile ilgili en son haberler ise Tudum.com/event sitesi üzerinden paylaşılacak.

İLGİLİ HABERLER