Eğlence

Netflix Şahmaran’ın ikinci sezonunun yayın tarihini duyurdu

netflix şahmaran

Netflix, başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Şahmaran dizisinin 2. sezon tarihini yeni sezondan paylaşılan ilk görsellerle duyurdu. Dizide Sarıkaya ve Deniz’e yine güçlü bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Kadrosunda Mustafa Uğurlu, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Ekin Gökgöz, Mahir Günşiray, Mehmet Bilge Aslan, Ümit Çırak, Olimpia Ahenk Dourmouchev, Doğanay Ünal, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Berfu Halisdemir, Elif Nur Kerkük, Lorin Merhart ve Beran Soysal gibi isimlerin yer aldığı diziye, yeni sezonda aşk uğruna yaşadığı ihanetin öcünü almak için dönen Lilith rolüyle Saadet Işıl Aksoy da dahil oluyor. 

Dizinin yeni sezonu Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Yüzyıllardır beklenen kehanet gerçekleşmiş, Şahsu’nun bedeninde Şahmaran uyanmaya başlamıştır. Bu uyanışın tamamlanması için geçilecek zorlu sınavlar vardır. Öte yandan Lilith, lanetlendiği kuyudan çıkar ve aşk uğruna yaşadığı ihanetin öcünü almaya artık hazırdır. Yüzyıllar sonra döndüğü bu yeni dünyayı tanımaya çalışırken ona Cihan eşlik edecektir. Lilith’in öfkesi yüzünden Maran’ın bu dünyada Şahsu’dan başka hiç kimsesi kalmamıştır. Şahsu ve Maran bu savaşta aşkları ile de sınanırken, Şahmaran ve Lilith ‘Evrenin Döngüsü’ üzerine olan mücadelelerinden vazgeçmeyeceklerdir. “

  • netflix şahmaran
  • netflix şahmaran
  • netflix şahmaran
  • netflix şahmaran
  • netflix şahmaran

Netflix Şahmaran 2. sezon bölümlerini 8 Ağustos’ta yayınlayacak

Yapımını TIMS&B Productions, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Umur Turagay ve Bertan Başaran’ın yönetmenliğinde ve Pınar Bulut’un senaryosuyla hayata geçen Şahmaran’ın yeni sezonu, 8 Ağustos’ta Netflix ekranlarına gelecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER