EğlenceManşetler

Netflix, başrolünde Çağatay Ulusoy’un olduğu yeni dizisi Kübra’nın yayın tarihini açıkladı

netflix kübra

Netflix Kübra dizisinin yayın tarihini özel bir videoyla duyurdu. Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan oturuyor. Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan dizinin senaryosunu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı kaleme aldı. 

İzleyicileri gizemli ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkaracak Kübra’nın kadrosunda, başrol Çağatay Ulusoy’a yetenekli oyuncular Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan eşlik ediyor.

Dizinin hikayesi Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Gökhan, İstanbul’un arka mahallelerinin birinde yaşayan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışan sıradan bir gençtir. Bu sıradan hayatı; üyesi olduğu sanal bir uygulamada, Kübra isimli hesaptan gelen bir mesajla değişmeye başlar: “Sen farklısın!”. Gökhan başta önemsemediği bu mesajın ne anlama geldiğini de, kendisine attığı mesajlarla ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar veren Kübra’nın kim olduğunu da zamanla anlar. Gökhan’ın bu gerçeği kabullenmesi onu zorlu bir yolculuğa çıkarmış olur. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır. Ve Gökhan kendini “karanlık ve aydınlığın savaşı” olarak gördüğü bir savaşın tarafı olarak bulacaktır.”

Netflix Kübra’yı ne zaman yayınlayacak?

Netflix Kübra dizisini 18 Ocak’ta tüm dünyada izleyicilerle buluşturacak.

İLGİLİ HABERLER