Eğlence

Netflix Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in resmi fragmanını paylaştı

netflix knives out

Netflix Knives Out: Glass Onion (Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven) filminin yeni fragmanını yayınladı. Şirket filmden yeni görselleri paylaşmayı da ihmal etmedi. Rian Johnson’un senaryosunu kaleme aldığı ve yönettiği yeni Knives Out filminin başrolünü, tıpkı ilk filmde olduğu gibi, Daniel Craig üstleniyor.

Craig, Netflix’in Tudum sitesine yaptığı açıklamada film hakkında şu ifadeleri kullandı: “Harika isimlerle birlikte çalışarak izleyiciyle buluşturduğumuz bir önceki filmimizin daha ötesine geçemeyiz sanarken aynı dinamiği bu filmde de yakalayabildik.”

Senarist ve yönetmen Rian Johnson ise yeni filmini şu sözlerle anlatıyor: “Seyirciyi yakalayacak tek şey hikâyenin gizemiyle sınırlı kalmayacak. Her şeyden önce bir film çektiğinizi ve zeki bir bilmece olmasından önce iyi kurgulanmış bir hikâye olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Zaten zor olan da hem eşsiz, hem heyecan verici hem de duygusal anlamda tatmin edici bir hikâye yaratabilmek.”

Netflix Knives Out serisinin ikinci filmini 23 Aralık’ta yayınlayacak

Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Craig’e Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline with Kate Hudson ve Dave Bautista gibi isimler eşlik ediyor.

Netflix Knives Out: Glass Onion’ı 23 Aralık’ta tüm dünyada izleyicileriyle buluşturacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER