Netflix Knives Out’un devam filmleri için kesenin ağzını açtı

Rian Johnson’un polisiye filmi Knives Out (Bıçaklar Çeklildi) için iki devam filmi çekilecek. Deadline ve Variety‘nin haberlerine göre; Netflix, Knives Out devam filmleri için yapımcı Media Rights Capital ile 450 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı.

Yeni filmlerin yönetmen koltuğunda yine Rian Johnson oturacak. Daniel Craig de bu filmlerde yine tuhaf aksanlı dedektif Benoit Blanc rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

450 milyon dolar oldukça yüksek bir meblağ. Rotten Tomatoes puanı yüzde 97 olan filmin IMDb puanı ise 7.9. Filmin silinen sahnelerinin de oldukça ilginç olduğunu ayrıca belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Exxen webOS uygulaması LG Smart TV'lerde

Netflix için Knives Out gibi başarılı bir filmin devamına bu kadar büyük yatırım yapmak doğru bir hamle gibi görünüyor. Disney Plus ve HBO Max gibi servislerin de faaliyete geçmesiyle Netflix’in karşısındaki rakipler iyiden iyiye güçlenmiş durumda. Netflix’in de güçlü kataloglara sahip rakiplerine karşı hazırlık yapmasına şaşırmamak gerekiyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Amazon Kindle Paperwhite daha büyük ekran ile yenilendi

Amazon, Kindle Paperwhite e-kitap okuyucusunu yaklaşık üç yıllık bir aranın ardından yeniledi. Ekran büyüklüğünü 6.8 inçe çıkaran şirket, E-Ink ekranın parlaklığını da artırdı. Ekranın...

Slack hikaye benzeri paylaşım özelliğini kullanıma sunuyor

Salesforce'un Slack'i satın alma süreci geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Popüler kurumsal iletişim platformu, yeni özelliklerini çatı şirketinin Dreamforce etkinliğinde duyurdu. Slack testlerine daha önce başladığı...