Netflix Kirpi Sonic için üç boyutlu animasyon dizisi hazırlıyor

Netflix, animasyon içerik portföyünü yeni Kirpi Sonic dizisiyle genişletmeye hazırlanıyor. Konuya ilişkin duyuru, Netflix’in NX Twitter hesabından yapıldı. Ancak ilgili paylaşım daha sonrasında kaldırıldı. 2022’de yayınlanması planlanan üç boyutlu animasyon dizisinin detayları henüz açıklanmış değil.

Netflix dizinin yapımını Sonic oyunlarının yapımcısı Sega, pek çok başarılı çocuk programına imza atan WildBrain ve Ben10’in de yapımcısı olan Man of Action Entertainment ile birlikte üstleniyor.

Dizi konusunda pek fazla detay bilinmese de, Netflix’in paylaştığı görselde üç boyutlu modern Sonic tasarımının bir silueti görülüyor. Dizide Sonic Boom oyunlarına ve TV dizisine benzer karakter tasarımlarıyla karşılaşmanın muhtemel olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
YouTube Shorts için içerik üretenlere toplam 100 milyon dolar ödeyecek

Netflix, Kirpi Sonic dizisiyle video oyun temalı içeriklerine bir yenisini daha eklemiş olacak. Şirket hâlihazırda Assassin’s Creed, Splinter Cell ve Resident Evil dizisi için de çalışmaya devam ediyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...