Eğlence

Netflix Chris Hemsworth’ün başrolünde olduğu Extraction 2’nin ilk fragmanını paylaştı

netflix extraction 2

Netflix Extraction 2’nin merakla beklenen tanıtım fragmanını yayınladı. 2020’nin nisan ayında izleyicilerle buluşan Extraction’ın gördüğü ilginin ardından kolları sıvayan şirket, Chris Hemsworth’ü yeniden izleyicilerle buluşturuyor. Yönetmen koltuğunda da yine Sam Hargrave oturuyor.

Chris Hemsworth’ün canlandırdığı Tyler Rake, bir başka ölümcül görevle geri dönüyor. İlk filmde ölümden dönen Rake, şimdi de Gürcistanlı zalim bir gangsterin rehin alınmış ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarmak zorundadır.

Chris Hemsworth’ün yönetmen Sam Hargrave ile yeniden bir araya geldiği filmin yapımcılığını Joe ve Anthony Russo’nun yapım şirketi AGBO, senaristliğini ise Joe Russo üstleniyor. Golshifteh Farahani’nin ilk filmdeki rolüyle tekrar karşımıza çıktığı filmin oyuncu kadrosunda Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt ve Tinatin Dalakishvili de yer alıyor.

Bu film, hikâyesi Ande Parks, Joe Russo ve Anthony Russo’ya, çizimleri Fernando León González’e ait olan “Ciudad” adlı Ande Parks imzalı çizgi romandan uyarlanan ilk filmin devamı niteliğinde. Devam filminin yapımcılığını Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot, Chris Hemsworth, Patrick Newall ve Sam Hargrave; baş yapımcılığını ise Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus ve Stephen McFeely üstleniyor.

netflix extraction 2

Netflix Extraction 2’nin yayın tarihini açıkladı

Netflix Extraction 2’nin tanıtım fragmanını paylaşırken yayın tarihini de duyurdu. Film 16 Haziran 2023’te izleyicilerle buluşacak.

netflix extraction 2
İLGİLİ HABERLER