Netflix Exploding Kittens oyunu ve dizisi hazırlıyor

google news abone ol

2015’te çıkan ve yurt dışında hâlâ popülaritesini koruyan kart oyunu Exploding Kittens, Netflix tarafından TV dizisine dönüştürülüyor. Buna ek olarak, Exploding Kittens’ın mobil oyununun da özel bir versiyonu hazırlanıyor.

Exploding Kittens’ın TV uyarlaması, yetişkinlere yönelik bir çizgi dizi formatında olacak. Dizinin yapımcılığını oyunun yaratıcıları Elan Lee ve Matthew “The Oatmeal” Inman üstlenecek. Dizide Mike Judge, Lucy Liu ve Tom Ellis gibi tanınmış oyuncuların sesini duymak da mümkün olacak.

Dizide güçlü ev kedileri olarak yer yüzüne inen Tanrı ve Şeytan arasındaki savaş konu olarak alınacak. Dizi önümüzdeki yıl Netflix izleyicileriyle buluşacak. Özel mobil oyunsa önümüzdeki ay iki yeni kart eşliğinde yayınlanacak. Dizi yayınlandığında oyunun konusu da diziye uygun hâle getirilecek.

Netflix, Exploding Kittens projesinin hem mobil oyun hem de dizi barındıran ilk işi olduğuna dikkat çekiyor. Şirket, Stranger Things için hazırlanan mobil oyunları değerlendirmeye almıyor gibi görünüyor. Oyun sıfırdan hazırlanmasa da, önümüzdeki dönemde oyunun ve dizinin ilerlemesinin paralel olacağının sinyali açıkça veriliyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR