Netflix anime katalogunu yeni içeriklerle büyütüyor

Netflix anime katalogunu büyütmeye devam ediyor. Şirket önümüzdeki dönemde izleyicilerle buluşacak yeni anime dizi ve filmleriyle ilgili ilk bilgileri Geeked Week etkinliğinde paylaştı.

Netflix’in yeni anime içerikleri arasında karakterleri Final Fantasy’nin de çizerlerinden olan Yoshitaka Amano tarafından tasarlanan bir korku dizisi, Gundam serisinin yeni bölümü ve yeni bir Godzilla dizisi bulunuyor.

Mobile Suit Gundam Hathaway

Netflix’in duyurduğu yeni içerikler arasında göze ilk çarpan Gundam serisinin yeni dizisi oluyor. Mobile Suit Gundam Hathaway adını taşıyan dizi, Netflix tarafından şu sözlerle tanımlanıyor: “Char’ın isyanının ardından Hathaway Noa, Dünya Federasyonu’na karşı yeni bir isyana öncülük eder. Ancak bir düşman memuru ve bir kadınla buluşmak, kaderini altüst eder.”

Netflix, yönetmenliğini Jordan Vogt-Roberts’ın yapacağı canlı bir Gundam filmi için de hazırlıklarını sürdürüyor.

Shaman King

Shaman King’de kral olmak için birbiriyle mücadele eden şamanların mücadelesi anlatılacak. Fragmana bakıldığında izleyicileri oldukça yoğun bir aksiyonun beklediği görülüyor.

Eden Zero

Popüler bir bilimkurgu mangası olan Eden Zero’da yerçekimini kontrol edebilen bir çocuğun hikayesi anlatılıyor. Dizi, 26 Ağustos’ta yayınlanacak.

Exception

Exception için henüz bir fragman yayınlanmış değil. Ancak Netflix’in paylaştığı afiş bile dizinin korkutuculuğunu hissettirmeye yetiyor. Karakter tasarımlarının Yoshitaka Amano tarafından hazırlanması dizinin en ilginç yönlerinden biri olarak göze çarpıyor.

Bright: Samurai Soul

Bu film için de bir fragman yayınlanmış değil. Buna ek olarak, yayın tarihi konusunda da bilgi verilmedi. Ancak paylaşılan afiş, güzel sanat stiliyle dikkat çekiyor.

Make My Day

Make My Day’de soğuk bir gezegende geçen ve gizemli yaratıkların bir anda yeraltından çıkarak gezegende yaşayanlara saldırdıkları bir hikaye anlatılıyor.

Godzilla: Singular Point

İlk olarak Japonya’da yayınlanan dizi, 24 Haziran’da tüm dünyada izleyicilerle buluşacak ve İngilizce dublajla izlenebilecek.

Huawei Okula Dönüş Kampanyası’nda MateBook ürünlerinde indirimler devam ediyor

Huawei, MateBook Serisi’ni Okula Dönüş dönemi kapsamında birçok kampanya ve indirim fırsatlarını tüketiciye sunmaya devam ediyor. Şirket MateBook Serisi’ni, Okula Dönüş dönemi kampanyası kapsamında...

GoPro yola Hero 10 Black ile devam ediyor

GoPro, Hero 10 Black ile kullanıcılarının karşısına "amiral gemisi" sınıfından yeni bir aksiyon kamerası çıkarıyor. Hero 10 Black tasarım bakımından Hero 9'dan uzaklaşsa da,...

iPhone 13 modellerinin pil kapasiteleri ortaya çıktı

Apple geçtiğimiz salı akşamı yeni iPhone'larını tanıtırken telefonlarının pil ömründen özellikle bahsetmeyi de ihmal etmemişti. Şirket iPhone 13 mini'nin selefinden 1,5 saat, iPhone 13'ün...

WhatsApp çoklu cihaz desteği testini iOS’e taşıdı

WhatsApp çoklu cihaz desteği bir süredir test ediliyor. Şirket sonunda bu özelliği iOS uygulamasının beta versiyonuna da getirdi. Çoklu cihaz desteğiyle kullanıcıların macOS veya...