Netflix anime katalogunu yeni içeriklerle büyütüyor

Netflix anime katalogunu büyütmeye devam ediyor. Şirket önümüzdeki dönemde izleyicilerle buluşacak yeni anime dizi ve filmleriyle ilgili ilk bilgileri Geeked Week etkinliğinde paylaştı.

Netflix’in yeni anime içerikleri arasında karakterleri Final Fantasy’nin de çizerlerinden olan Yoshitaka Amano tarafından tasarlanan bir korku dizisi, Gundam serisinin yeni bölümü ve yeni bir Godzilla dizisi bulunuyor.

Mobile Suit Gundam Hathaway

Netflix’in duyurduğu yeni içerikler arasında göze ilk çarpan Gundam serisinin yeni dizisi oluyor. Mobile Suit Gundam Hathaway adını taşıyan dizi, Netflix tarafından şu sözlerle tanımlanıyor: “Char’ın isyanının ardından Hathaway Noa, Dünya Federasyonu’na karşı yeni bir isyana öncülük eder. Ancak bir düşman memuru ve bir kadınla buluşmak, kaderini altüst eder.”

Netflix, yönetmenliğini Jordan Vogt-Roberts’ın yapacağı canlı bir Gundam filmi için de hazırlıklarını sürdürüyor.

Shaman King

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple Podcast'ler için abonelik hizmetini artık dünya çapında başlatıyor

Shaman King’de kral olmak için birbiriyle mücadele eden şamanların mücadelesi anlatılacak. Fragmana bakıldığında izleyicileri oldukça yoğun bir aksiyonun beklediği görülüyor.

Eden Zero

Popüler bir bilimkurgu mangası olan Eden Zero’da yerçekimini kontrol edebilen bir çocuğun hikayesi anlatılıyor. Dizi, 26 Ağustos’ta yayınlanacak.

Exception

Exception için henüz bir fragman yayınlanmış değil. Ancak Netflix’in paylaştığı afiş bile dizinin korkutuculuğunu hissettirmeye yetiyor. Karakter tasarımlarının Yoshitaka Amano tarafından hazırlanması dizinin en ilginç yönlerinden biri olarak göze çarpıyor.

Bright: Samurai Soul

Bu film için de bir fragman yayınlanmış değil. Buna ek olarak, yayın tarihi konusunda da bilgi verilmedi. Ancak paylaşılan afiş, güzel sanat stiliyle dikkat çekiyor.

Make My Day

Make My Day’de soğuk bir gezegende geçen ve gizemli yaratıkların bir anda yeraltından çıkarak gezegende yaşayanlara saldırdıkları bir hikaye anlatılıyor.

Godzilla: Singular Point

İlk olarak Japonya’da yayınlanan dizi, 24 Haziran’da tüm dünyada izleyicilerle buluşacak ve İngilizce dublajla izlenebilecek.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

Galaxy S21 FE tanıtım tarihi için yeni iddia

Samsung'un ağustos ayında yeni katlanabilir telefonlarıyla birlikte Galaxy S21 FE modelini de tanıtması bekleniyordu. Ancak Güney Kore kaynaklı yeni bir haber, bu telefonun tanıtımının...

Beats Studio Buds kablosuz kulaklık tanıtıldı, Türkiye fiyatı belli oldu

Son dakika sızıntılarının ardından Beats, bugün ikinci tam kablosuz kulaklık çifti olan yeni Beats Studio Buds'ı duyurdu. 149,99 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip olan...

Microsoft Windows 10 desteğinin bitiş tarihini açıkladı

Microsoft, Windows 10 için verdiği desteği 14 Ekim 2025'te sonlandıracağını açıkladı. Bu tarih, işletim sisteminin çıkışından 10 yıl sonrasına tekabül ediyor. Microsoft, Windows 10'un...

Babalar Günü için hediye önerileri – Video

Babalar Günü için çok az bir zaman kaldı. 20 Haziran, yani önümüzdeki pazar kutlanacak olan Babalar Günü için henüz bir hediye düşünmediyseniz, alışverişe çıkmadan...

Google Workspace ve Google Sohbet şimdi herkesin kullanımına açıldı

Google bugün, Google hesabı olan herkesin kullanabileceği, Workspace uygulama ve hizmet paketindeki bazı değişiklikleri duyurdu. Google, Workspace uygulamalarının üç milyardan fazla kullanıcısı olduğunu söylüyor,...