Netflix Android uygulamasının video oynatma arayüzü yenilendi

netflix android Netflix Android uygulamasında hareket hâlindeyken de dizi ya da film izlemeyi sevenlerin işini kolaylaştıracak bazı değişiklikler gerçekleştirildi. Söz konusu yenilikler arasında göze ilk olarak yüz değiştiren video oynatma arayüzü çarpıyor.

Uygulamanın yenilenen arayüzünde iki adet yeni buton bulunuyor. Kontrol butonlarının büyütülmesi de ayrıca dikkat çekiyor. Video oynatılırken ekrana dokunanlar Başlat/Durdur ikonunun yanında videoyu hızlı biçimde 10 saniye ileri ya da geri sarmayı sağlayan butonlar görüyor. Bu sayede videoda tam olarak istenen sahneye gitmek kolaylaşıyor.

Başlat/Durdur ikonunu büyüten Netflix, kullanıcıların bölümleri görmesini ve ses ya da altyazı seçeneklerini ayarlamasını sağlayan etiketleri de daha belirgin hâle getiriyor. Yeni eklenen Sonraki butonu ise Netflix izleyicilerinin tek bir dokunuşla bir sonraki bölüme geçmesini sağlıyor.

Netflix Android uygulaması için yayınlanan son güncelleme, Google Play Store’da yerini almış durumda.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...