Eğlence

Need for Speed Unbound Volume 3 oyunculara Delorean’ı getirecek

need for speed unbound volume 3

Electronic Arts’ın yüksek hızlı son yarış efsanesi Need for Speed Unbound’a ikinci büyük güncelleme geliyor. Oyuncuların birlikte katılabileceği bir dizi mücadele ve yeni tecrübe puanı kazanım yolları içeren Need for Speed Unbound Volume 3, 20 Haziran’da bedava olarak dağıtma çıkacak.

Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesi ile birlikte yeni yarışlar, çalma listeleri, tecrübe puanı kazandıran günlük ve haftalık yeni mücadeleler, kozmetik eklentiler, modifiye imkanları ve Geleceğe Dönüş’ün efsanevi aracı 1981 model DMC Delorean gibi yeni araçlar oyuncularla buluşacak.

Yeni güncellemede oyuncular bir araya gelerek Linkups modunda, beceri isteyen gösteri yarışlarına katılabilecekler. Bu mücadelelerin sonunda da DMC Delorean gibi büyük ödüllerin kapıları aralanacak. Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesiyle aynı zamanda Speed Pass özelliği de geliyor. Böylelikle oyunculara Lakeshore’daki etkinliklerden ödül kazanmanın yepyeni bir yolu sunulmuş oluyor.

Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesi neler getiriyor?

  • Speed Pass: Oyunu oynayarak kazanabileceğiniz bedava modifikasyonlar için düzenlenmiş olan yeni bir ilerleme sistemi. Tam 75 basamaklı bir içerik paketi olarak sunulan bu özellik yeni kıyafetler, sürüş efektleri, neon ışıklar, çıkartmalar ve daha fazlasını içerecek. Çeşitli mücadeleleri tamamlayıp tecrübe puanı kazanarak, 2014 model Efsanevi Özel Üretim SRT Viper gibi muhteşem hediyeler kazanabileceksiniz.
  • Linkups: Seba Kayak Merkezi ve Taş Ocağı gibi yedi farklı mekanda geçecek olan, zorlu, akrobatik sürüş teknikleri isteyen yeni mücadelelerde arkadaşlarınızla bir araya gelip zamana karşı yarışabileceksiniz. 12 Linkup etkinliğini birden tamamladığınızda ise yeni DMC Delorean sizin olacak.
  • Daha Fazla Yarış Tipi: 29 yeni Günlük Mücadele ve 13 farklı setten oluşan Haftalık Mücadele ile toplamda birbirinden farklı 68 tip yarışta rakiplerinizle mücadele edebilecek ve tonla tecrübe puanı toplayabileceksiniz. Oyuncular aynı zamanda yeni Sohbet Tekeri ile Lakeshore topluluğuyla daha kolay iletişime geçebilecekler.
  • Oyun İçi Alışveriş: Oyunda yer alan sanal dükkandan, içinde yeni arabalar, kozmetik eklentiler, sürüş efektleri ve daha fazlasını barındıran içerik paketleri satın alabileceksiniz. Bunların arasında; Robojets temalı eklentiler ve 2022 model Mazda RX-7 Spirit gibi muazzam bir araç sunan Robojets Swag Paketi, 2015 model Efsanevi Özel Üretim Ford Mustang GT ve 10 seviye Speed Pass artış desteği bulunan Ford Mustang GT Efsanevi Özel Üretim Paketi ve Volvo 242 DL (1975), Volkswagen Golf GTI Clubsport E (2016) ve de Mitsubishi Lancer Evolution X (2008) Epik Özel Üretim araçlarının bulunduğu Volume 3 Özel Üretim Paketleri bulunuyor.

Need for Speed Unbound yeni nesil teknolojilerin tümünü destekleyen, 4K çözünürlükte 60 FPS hız sunan ilk NFS oyunu olma ünvanını da taşıyor.

İLGİLİ HABERLER