Motorola Edge X30 Pro testten geçti, özellikleri doğrulandı

Motorola Edge X30 Pro yakında 200 megapiksel ana kamera ve Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciyle kullanıcıların karşısına çıkacak. İnternete sızan bir Geekbench test sonucu da Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcinin varlığını gösteriyor.

Edge X30 Pro testten tek çekirdek performansıyla 1252 puan alıyor. Çoklu çekirdek performansı ise 3972 puan oldu. Bu puanların geçmiş testlerdeki puanlarla örtüştüğünü belirtmek gerekiyor.

Edge X30 Pro’da Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciye 12 GB RAM’in eşlik ettiği görülüyor. Akıllı telefon kutusundan Android 12 yüklü olarak çıkacak. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 512 GB’a kadar uzanacak.

motorola edge x30 proEdge X30 Pro’ya ihtiyaç duyduğu enerjiyi 125W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh kapasiteli pil verecek. 50 megapiksel ultra geniş açılı ve 12 megapiksel portre kamera da telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

Motorola Edge X30 Pro 2 Ağustos’ta resmen gözler önüne çıkacak. Bu etkinlikte telefona dair diğer detaylar paylaşılacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun