Moto Z2 Force 25 Temmuzda düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak

moto z2 force
Moto Z Force

Motorola 25 Temmuzda bir etkinlik düzenleyeceğini daha önce açıklamıştı. Şirket etkinlikte hangi telefonların tanıtılacağı konusunda ise sessiz kalmıştı. Motorola tarafından yayınlanan bir tanıtım, etkinlikte görücüye çıkacak telefonlardan birinin Moto Z2 Force olduğunun ipucunu veriyor.

Şirket tarafından paylaşılan tanıtım görselinde ekranı parçalanmış iki telefon görülüyor. Görselin üzerinde ise “Beklentilerinizi tuzla buz etmeye hazırlanın” ifadesi yer alıyor. Motorola bu tanıtımla Moto Z Force’ta bulunan ShatterShield isimli ekrana gönderme yapıyor. Standart ekranlara kıyasla daha dayanıklı olan ShatterShield, telefonun düşünü hasarsız olarak atlatabiliyor.

Görselin Z2 Force dışında bir telefonu işaret etmesi pek muhtemel görünmüyor. Şirketin ShatterShield ekranı başka bir telefonda kullanması da ihtimaller dahilinde olsa da, Z2 Force akıllara gelen ilk aday oluyor.

Dayanıklı ekran dışındaki Z2 Force özellikleri henüz kesin olarak bilinmiyor. Ancak bu konuda çeşitli dedikodular etrafta dolaşıyor. 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü 5.5 inç ekran, Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM ve çift lensli arka kamera gibi özellikler, Z2 Force’un bir amiral gemisi olacağını düşündürüyor.

Moto Z2 Force ile birlikte Moto Z2 ve Moto X4 de tanıtılabilir

Moto Z2 Force’un 25 Temmuzdaki etkinlikte tek başına olması beklenmiyor. Standart Moto Z2 ve Moto X4’ün de etkinlikte gözler önüne çıkabileceği söyleniyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun