Mophie’den MacBook Pro’yu bile şarj edebilen taşınabilir şarj aksesuarı

mophie şarj aksesuarıMophie yeni bir harici pil aksesuarı çıkardı. Bu aksesuarın en önemli yanı büyük boyutlu elektronik cihazları bile şarj etme yeteneğine sahip olması. Mophie Powerstation AC’de 22000 mAh kapasiteli pil bulunuyor ve 100 vatlık AC güç çıkışı sağlıyor. Bu da bir MacBook için 15 saate varan ek pil ömrü demek.

AC çıkışı üzerinden şarj etmeyecek olanlar da, dahili USB-C portunu kullanarak ellerindeki cihazları şarj edebilirler. USB-C portu 30 vatlık USB-PD şarj teknolojisini destekliyor. Eğer iPhone X ya da iPhone 8’i hızlı şarj etmek istiyorsanız, USB-PD etiketinin varlığına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca bir USB-C – Lightning dönüştürücü kablosuna ihtiyacınız var. Ayrıca geleneksel USB-A cihazları için de Mophie’nin aksesuarı üzerinde bir çıkış bulunuyor.

Mophie Powerstation AC’nin fiyatı 199.95 dolar olarak belirlendi.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...