Moment iPhone 12 uyumlu ve mıknatıslı aksesuarlarını tanıttı

Moment, Apple’ın 2020 model iPhone’ları ile birlikte tanıtılan yeni manyetik aksesuar sistemi MagSafe ile çalışan ilk ürünlerini duyurdu. Serinin içinde kılıflar ve geniş bir yelpazeye yayılan ve iPhone 12’ye çeşitli aksesuarları takmaya izin veren, iPhone 12’yi farklı şeylere dönüştüren çeşitli aksesuarlar var.

Moment’ın ürünleri Apple’ın “Made for iPhone” markasını taşımıyor. Ancak şirket, “(M)Force” adını verdiği bir mıknatıs dizisi tasarladığını ve bunun ekstra güç sağladığını belirtiyor. Tabii ki, mıknatıslar belirli bir şirkete özel değil, bu nedenle isteyen herkes iPhone 12’ye fiziksel olarak bağlanabilen ürünler tasarlayabilir.

moment iphone 12 aksesuarları

Moment’ın iPhone 12 uyumlu aksesuarları

Moment’ın duyurduğu iPhone 12 ve iPhone 12 Pro uyumlu aksesuarlar aşağıdaki gibi sıralanıyor:

  • Kılıflar: Moment, MagSafe uyumlu mıknatıslar içeren ve Qi kablosuz şarj ile çalışan, hem ince hem de dayanıklı kılıfların yeni sürümlerini çıkardı. Ayrıca kılıfların Moment’in kamera lens eklentileri için bilek kayışı halkaları ve yuvaları bulunuyor. Yurt dışı fiyatları 49.99 dolar.
  • Tripod bağlantı yuvası: Bu tripod bağlantı elemanları Moment’in (M)Force mıknatıslarını kullanıyor. Böylece telefonunuzu çantada olsa bile ayrı bir kelepçeye ihtiyaç duymadan takabilirsiniz. Hem dikey hem de yatay modda çalışır. Pro Tripod Bağlantısı, mikrofonlar veya ışıklar gibi diğer aksesuarları takmak için ekstra bir yuva da barındırıyor. Fiyatları 39.99 dolar ve 49.99 dolar olarak belirlendi.
  • Çok yivli yuva: Bu tabak biçimli yuva, bilyeli başlara, tripodlara veya uyumlu herhangi bir şeye takmak için iki adet 3/8 inç dişi diş ve üç adet 1/4″ -20 dişi diş içerir. Telefon kılıfı ile veya telefon kılıfı olmadan çalışır. Yurt dışı fiyatı 29.99 dolar.
  • Cold-shoe yuva: Bu, iPhone’unuza cold-shoe bağlantı yuvası ekleyen basit bir montaj aparatıdır. Kol, farklı kılıf ve telefon boyutları için ayarlanabilir. Yurt dışı fiyatı 29.99 dolar.
  • Araba kliması bağlantı yuvası: Bu bağlantı yuvası, arabanızdaki havalandırma deliklerine takılır. Böylece telefonunuzu bir tutma yeri veya kelepçe olmadan manyetik olarak arabanıza kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Yurt dışı fiyatı 29.99 dolar.
  • Duvara montaj aparatı: Duvara montaj aparatı, araba kliması bağlantı yuvasına benzer mantıkla çalışıyor. Telefonun arkasına yapıştırılan mıknatıslı bağlantı ekipmanına gerek kalmıyor. Moment, bunun “süper ince” olduğunu ve “neredeyse düz olan her şeye” bağlı kalabileceğini söylüyor. Ayrıca ortasında bir vidayla duvarlara tutturulabilmesi için bir delik de bulunuyor.

moment iphone 12 aksesuarları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy A13 5G 50 MP kamerasıyla yeni bir trend başlatabilir

Riot Games’in ilk Netflix dizisi Arcane’in fragmanı yayınlandı

Riot Games’in ilk dizisi olan Arcane, 7 Kasım’da çıkacak. Merakla beklenen dizinin ilk fragmanı, Netflix’in global etkinliği Tudum’da paylaşıldı. Dizi, League of Legends Dünya...

watchOS 8 İncelemesi

Sonbahar geldi ve Apple, iOS 15 ve iPadOS 15 ile birlikte akıllı saatleri için watchOS 8 güncellemesini yayınladı. Diğer Apple cihazları gibi geniş bir...

Twitter’a yeni yüklenen videoların kalitesi daha iyi olacak

Twitter'ın düşük video kalitesi, platformdaki kullanıcılar için uzun süredir hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak şirket cuma günü geleceğe dair baz umut verici bazı haberler paylaştı....

MacBook Pro daha yüksek çözünürlüklü ekranla yenilenebilir

Apple'ın macOS Monterrey için yayınladığı en son beta sürümü, bir süredir konuşulan 14 ve 16 inç ekranlı MacBook Pro modelleri için önemli ipuçları barındırıyor....

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun