Microsoft’un yeni gündelik Windows oyununu kullanıcılar seçecek

Microsoft’un Solitaire Collection ve Mayın Tarlası gibi oyunlara imza atan Casual Games ekibi, şu sıralar hangi klasik oyunu tekrar canlandıracağı üzerine düşünüyor. Bunun için beş klasik oyundan oluşan bir liste hazırlayan ekip, son kararı potansiyel oyuncuların vermesini istiyor. 17 Aralıkta sona erecek oylama sonucunda Casual Games ekibinin yeniden canlandıracağı klasik oyun seçilmiş olacak.

Yeni Windows oyunu kullanıcılar tarafından seçilecek

Sunulan seçenekler ise farklı kategorilere uzanıyor. Şans oyunlarını sevenler için “Microsoft Casino Collection”, satranç tutkunları için “Microsoft Chess”, kelime oyunlarından hoşlananlar için “Microsoft Ultimate Word Games” listede bulunuyor.

Windows oyunu denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Hearts ve Bejeweled tarzı bir puzzle oyunu olan “Microsoft Bubbles” oyunculara sunulan diğer seçenekler arasında yer alıyor.

Windows Oyunu Seçim

Windows oyunu oynayanlardan “Inner Circle” adını verdiği programa katılmalarını da isteyen Microsoft, böylelikle oyunculara erken erişim fırsatı sağlarken, aldığı geri bildirimlerle de oyunlarını geliştirmeyi amaçlıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...