Microsoft Flight Simulator güncellemesi oyuncuları İskandinavya’ya götürüyor

Microsoft Flight Simulator önümüzdeki aydan itibaren Xbox Series X ve S konsollada oynanabilecek. Oyunun geliştiricisi Asobo Studios, bu tarihten önce oyunda oyuncuların hoşuna gidecek bazı değişiklikler yapıyor.

World Update V adını taşıyan son güncelleme, oyuncuları İskandinav Yarımadası’na götürüyor. Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç ve İzlanda’nın etkileyici manzaraları amatör pilotların uçuşuna eşlik edecek.

Microsoft’un yayınladığı güncelleme de bölgenin etkileyici coğrafi özelliklerine odaklanıyor. Buna ek olarak; haritalarda eski kaleleri, modern stadyumları kaleleri ve köprüleri görmek de mümkün oluyor.

Şirketten verilen bilgiye göre, yeni haritalarda 100 havalimanı ve 77 önemli nokta bulunuyor. Yayınlanan videoda Lego House, Frederiksborg Kalesi, Arktik Katedrali ve Sarek Ulusal Parkı göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EA Play Live 2021 yayınından dikkat çeken yeni oyun duyuruları

Microsoft Flight Simulator 27 Temmuz’da Xbox Series X ve S’te oyuncularla buluşacak. PC sahipleri ise şimdiden bu güncellemeyi deneyimleyebilecek.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...