Michael Kors saat modelleri arasında Android Wear’lı seçenekler

google news abone ol

michael kors saat

Android Wear bu hafta coştu; Nixon ve Fossil’in Baselworld’de yeni saatlerini sergilemesinden sonra şimdi de moda tasarımcısı Michael Kors’un Android Wear ile çalışan bir çift akıllı saatini görüyoruz. Michael Kors Access olarak adlandırılan serinin fiyatı 395 dolardan başlıyor.

Bu iki akıllı saatin hangi teknik özelliklere sahip olduğu tam olarak bilinmiyor. Kors, markanın erişilebilir kalmasını sağlamak adına çeşitli fiyat noktaları belirlemiş, bu da özellikle gençlerin bu akıllı saatlere daha kolay sahip olmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte Michael Kors’un hem kadınları hem de erkekleri hedefleyen saatler tasarladığını biliyoruz. Yeni saatlerden de en az bir tanesi değiştirilebilir deri ve silikon kayışlarla kullanılabilecektir.

Michael Kors tarafından tasarlanmış özel saat yüzleri de bu yeni akıllı saatlerin farklı noktalarından bir tanesi olacaktır. Teknik özellikler arasında neler olduğunun bu saatlerin hedefleyeceği kitle için çok fazla önemi olmasa gerek. Onlar için önemli olan işlemciden çok saatin görünür yerlerinde Michael Kors markasının bulunması olacaktır.

Bu yeni akıllı Michael Kors saat modellerinin 2016 sonbaharında piyasaya sunulması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER