2024 model Mercedes E Serisi TikTok, Zoom ve WebEx desteğiyle geliyor

Sedan otomobiller artık eskiden olduğu kadar ilgi görmüyor. Pek çok otomobil üreticisi, sedan modellerini artık tarihin tozlu sayfalarında bırakmayı tercih ediyor. Ancak Mercedes E Serisi bu durum için bir istisna teşkil ediyor. En popüler lüks sedan modellerinden biri olan E Serisi, çağa uygun şekilde yenilenmeye devam ediyor.

2024 model E Serisi’nde kökten bir değişime gitmeyen Mercedes; otomobilin görünümünü biraz yenilerken, hibrit motor seçeneklerini potansiyel kullanıcıların karşısına çıkardı. Şirketin bir diğer hamlesi ise otomobile çeşitli ilginç teknolojik numaralar eklemek oldu.

Yeni E Serisi, Mercedes’in selfie kamerası bulunan ilk otomobili olma özelliğini taşıyor. Buna ek olarak; araç içi bilgi ve eğlence panelinden yerleşik olarak Zoom, WebEx ve TikTok desteği sunan ilk otomobil de yine 2024 model E Serisi oluyor. Gelişmiş sürüş asistanı da bu deneyimin eşlikçileri arasında yer alıyor. İnternet tarayıcısı Vivaldi de yeni E Serisi’nde kullanıcıları bekliyor.

mercedes e serisi

Yeni Mercedes E Serisi dijital anahtar desteği de sunuyor

Yeni Mercedes E Serisi, iPhone ve Apple Watch üzerinden dijital otomobil anahtarı desteği sunuyor. E Serisi’nin en yenilerini önümüzdeki sonbahardan itibaren Avrupa’da yollarda görmek mümkün olacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun