Mac kokulu mum teknoloji çılgınlığında yeni bir seviyeyi işaret ediyor

mac kokulu mumApple, sadık hayran kitlesine sahip teknoloji şirketleri arasında ilk sırada yer alıyor. Pek çok kullanıcısı, Cupertino merkezli şirketin ürünlerine büyük bir sadakatle bağlı durumda. Bu yüksek sadakat, oldukça sıra dışı bir ürüne ilham vermişe benziyor. Apple için aksesuar üreten Twelve South isimli şirket, kutusundan yeni çıkmış Mac gibi kokan bir mum geliştirdi.

Mac kokulu mum 24 dolar karşılığında satılıyor

24 dolar karşılığında elle hazırlanmış, tamamen soya mumundan üretilmiş nane, şeftali, fesleğen, lavanta, mandalina ve ada çayı aroma seçenekleri bulunan bu muma sahip olunabilecek.

mac kokulu mum Bu karışımdan nasıl Mac kokusu alınacağı bilinmiyor. Ancak Twelve South’un internet sitesi üzerinden satışa sunulan Mac kokulu mum gereken ilgiyi çekmişe benziyor. Şirket, mumun şimdiden yok sattığını açıkladı.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...