Logan Paul ve KSI’ın dövüşü ücretsiz izlemeye açıldı – Video

YouTuber’lar; Logan Paul ve KSI geçtiğimiz hafta sonu, 25 Ağustos Cumartesi ringe çıktılar ve kozlarını paylaştılar. Haftalar süren meydan okumanın ardından İngiltere’nin Manchester şehrinde bulunan Manchester Arena‘da gerçekleşen bu etkinliği yüz binlerce meraklı kişi ücretli olan YouTube yayınından veya yasa dışı Twitch yayını üzerinden takip etti. Geçen altı günün ardından bu müsabaka YouTube üzerinden ücretsiz izlemeye açıldı.

İkili daha şimdiden ABD’de gerçekleştirilecek yeni bir maçın işaretini verdi. İlk etkinliğin milyonlarca dolar gelir getirdiği söyleniyor. Hem Manchester Arena doldu, hem de 800 bin izleyici 10 dolar ödeyerek dövüşü internet üzerinden takip etti.

Bu arada ikilinin kardeşleri; Deji ve Jake Paul de ringe çıkarak bir maç yaptı. Onu da YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Twitter’dan tweet düzenleme özelliği için yeni paylaşım

Twitter tweet düzenleme özelliğinin duyurusunu bir süre önce yapmıştı. Uzun süredir beklenen bu özelliğin testleri bir süredir devam ediyor. Eylül ayı bitmeden kullanıma sunulacağı...

Redmi Note 11R tanıtıldı: Dimensity 700 işlemci, 5000 mAh pil

Xiaomi Redmi Note 11R daha önce duyurulduğu gibi bugün itibarıyla gözler önüne çıktı. Note 11 serisinin en yeni üyesinin tamamen yeni bir telefon olduğunu...