LG G3 Marshmallow güncellemesi Polonya’dan başlangıç yapacak

lg-g3-beat-inceleme-00034

LG G4 bundan birkaç hafta önce Polonya’dan başlayarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başlamıştı. Gelen son habere göre, Polonya LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin de test edileceği ilk ülke olacak.

Polonya’dan gelen haberler, LG G3 Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin 16-18 Aralık tarihlerinde çıkacağını işaret ediyor. LG G3’ün alacağı Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin kullanıcı arayüzü bakımından LG G4’e göre fazla farklılık içermeyeceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LG G3 İncelemesi

Ne yazık ki, haberin kaynağı LG’nin şu anda bazı problemler yaşadığını, yazılımın mükemmel şekilde optimize edilmiş olmaktan şu an için uzak olduğunu söylüyor. Buna rağmen, LG G3 Marshmallow güncellemesinin Polonya’da testine başlanması için daha bir ay süre var ve bu süre de LG’nin güncellemeyi kullanıcılarla buluşturmak için gerekli düzenlemeleri yapmasına yetecektir. Test sürecinin ardından da LG G3 Marshmallow güncellemesi dünya çapındaki kullanıcılara dağıtılmak için hazır olacaktır.

Her ne kadar pazardaki rekabetçiliğinden biraz kaybetmiş olsa da, LG G3 hâlâ güçlü ve alıcısı olan bir model olarak nitelendirilebilir. LG G3 şu sıralar indirimli fiyatlarla satılır ve orta üst segment Android telefonlarla rekabet ediyor. Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak olması da LG G3’ün çekiciliğini biraz daha artıracaktır.

LG G3 sahiplerinin Android 6.0 Marshmallow güncellemesiyle ilgili düşüncelerini aşağıdaki yorum alanına bekliyoruz.

 

 

2 YORUMLAR

 1. Artık Glmeli ve düzelmeli daha önce sorunlarından dolayı garantiye gitti ağustosta yeni bir g3 gönderdiler ve hala sorunlu pili su gibi içiyor ve kasıyor.

 2. G3 şuan parasını fazlasıyla hakeden bir telefon oldu.
  .2016 için de aynen tercih edilecektir.Tam şarjda bir tam günü çıkartıyor.
  Öncelikle health sayfasını uçurun ve başta smart tips, google gazetelik gibi durdursanız dahi arka planda çalışan tüm proğramları tesbit edip uçurun.Şarjı cihazı kapatıp akşamdan bırakın sabah şarjdan alıp açın.Otomatik güncellemeleriniz kapalı olsun gerektiğinde elle güncelleyin.wifi tooth ve veri bağlantılarınız gereksiz yere sürekli açık tutmayın hem radyasyonu arttırırsınız hemde evdeki kullanmadığınız ışık gibi boş yere pil tüketir.Arka planda sürekli açık uygulama tutmayın.Uygulamalar sekmesinden halen çalışanlara bakın ve elle durdurun (Pil sekmesindede gözükürler)

  Bunları yaptığınızda hem işinizin görüldüğünü hemde pilinizin akşama rahat rahat yettiğini göreceksiniz.
  Android 6 ile gelecek olduğu belirtilen “doze modu” sayesinde anlattığım tüm bu uygulamalar bir çatı altından idare edileceği söyleniyor.Bu arada önceki telim z2 idi ve 2 gün dayanıyordu.Ama başka bir arkadaşıma verdim ve akşama olmadan şarja takıyor.Yani tamamen kullanım alışkanlıklarına bağlı.(muslukları kısmanız lazım)
  Cihaz donanım zengini 4g ve kablosuz şarj olmak üzere tüm özellikleri barındırıyor, ekran derseniz ben bir daha ne z2 ne z3 ekranına bakiyorum zannadersem sammy da durumu anladı ve 2 K ekrana geçti.
  Real racin3 başta olmak üzere tüm oyunları oynadım hiçbir kasma donma yaşamadım.
  Sıkıntısı olanların hard reset atmalarını ve cihazlarını ıvır zıvır larda doldurmamalarını (benim cihaz %30 dolu), arada sırada arka planda çalışanları durdrumalarını, smart cleaning’i çalıştırmalarını ve dış kaynaklardan yükleme yapmamalarını tavsiye ediyorum.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

REKLAM

Bilgilendirici ve kaliteli teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun