Lenovo ThinkPad X260 X1 Carbon’un uygun fiyatlı alternatifi

Lenovo ThinkPad X260

Lenovo ThinkPad X1 Carbon’a göre biraz daha uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar arayanlar için yeni ThinkPad X260 uygun bir seçenek olabilir. Karbon fiber kasaya sahip olan 12.5 inç ekranlı bu dizüstü bilgisayar 929 dolarlık yurt dışı fiyatıyla satışa sunulacak. X260 bu hâliyle X1 Carbon’dan hemen hemen 300 dolar ucuz olacak.

Yaklaşık 2 cm. kalınlığa ve 1.3 kg. ağırlığa sahip olan Lenovo ThinkPad X260 14 inç ekranlı X1 Carbon’dan biraz daha kalın ve ağır. Ancak onu çekici ve tercih edilebilir kılan birkaç özellik var ve bunlar arasında PowerBridge pil de bulunuyor. Lenovo bunun sayesinde toplam pil ömrünün 21 saate kadar çıkabileceğini iddia ediyor.

Lenovo ThinkPad X260: Farklı konfigürasyon seçenekleri mevcut

Lenovo, Core i7 Skylake işlemci, 16 GB RAM, 512 GB SSD’ye kadar çıkan farklı teknik özelliklere ve ayrıca opsiyonel WiGig ve 4G desteklerini de barındıran çeşitler sunacak. Dizüsyü bilgisayarlarda üç adet USB 3.0 portu, mini DisplayPort, HDMI, Ethernet jakı ve SD kart okuyucusu da bulunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...