iPad 2 iOS 9.3 güncellemesi önce geri çekildi, sonra yeniden yayınlandı

ipad 2 ios 9.3

Apple önce iOS 9.3 güncellemesinin iPad 2’de bazı sorunlara yol açtığını kabul ederek bu güncellemeyi söz konusu cihaz için geri çekti, ardından da fazla zaman geçmeden yeni bir iPad 2 iOS 9.3 güncellemesi yayınladı. 13E236 sürüm numaralı yeni güncelleme paketi iPad 2 kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. Bu sürümün hafta başında herkese gönderilen sürümle aynı olduğu, sadece aktivasyonla ilgili olarak yaşanan sorunların çözüldüğü düşünülüyor.

iOS 9.3 için çıkan yeni güncelleme paketi 13E236 sürüm numarasını taşırken bu hafta başında çıkan iOS 9.3 güncellemelerinden iPhone için olanı 13E234, iPad için olanı da 13E233 sürüm numarasını taşıyordu.

iPad 2 kullanıcıları eğer cihazları kilitlenmiş hâldeyse iPad’lerini bilgisayara bağlayıp iTunes üzerinden bellenim güncellemesini gerçekleştirebilirler. Ya da Ayarlar uygulaması üzerinden yazılım güncellemesi bölümüne girerek alıştıkları yoldan, kablosuz bağlantı aracılığıyla güncellemeyi gerçekleştirebilirler.

Eğer bir iPad 2 sahibiyseniz ve iOS 9.3 güncellemesini yükleyecekseniz, izlenimlerinizi aşağıdaki yorum alanı aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...