Ana Sayfa Ürünler Akıllı Telefon İnternete sızan yenilenmiş iPhone arka kasası büyük ekran beklentilerini destekliyor - Video

İnternete sızan yenilenmiş iPhone arka kasası büyük ekran beklentilerini destekliyor – Video

Apple’ın gelecek nesil iPhone’unun 4 inç civarında bir büyüklüğe sahip olacağına dair dedikoduları giderek artmaya başladı. Bu dedikoduları ortaya çıkan ön panel fotoğrafları da destekler nitelikte. Bugün internette yayılmaya başlayan yeni bir video ise sözü edilen cihazın arka tarafıyla ilgili ipuçları vererek resmi tamamlıyor.

Videoda görmüş olduğumuz arka panel hiç de yabancı değil, daha önce bununla ilgili bir yazı yazmıştık. Videoya bakıldığında alt bölümde daha küçük bir dock konnektör portu için yuva yapıldığı, ayrıca kulaklık jakının yerinin de değiştirildiği görülüyor. Cihazın ekranı büyüse, portlarının yeri ve boyutlarında değişiklik olacağı görülse de, tasarım açısından yeni nesil iPhone’un mevcut iPhone 4S’ten pek farkı olacak gibi görünmüyor. Tabii, bu tarz söylentilere her zaman şüpheyle yaklaşmakta fayda var. Ne de olsa, bu videoda gördüğünüz arka panel prototip ürün için üretilmiş ve fabrikadan bir şekilde sızmış bir parça veya herhangi bir kalıp ustasına yaptırılmış sahte bir donanım da olabilir.

İlgili – 9to5Mac
İlgili – eTrade Supply

14,336BeğenenlerBeğen
11,811TakipçilerTakip Et
4,836TakipçilerTakip Et
38,622AboneAbone Ol

İNCELEMELER