Milyonlarca takipçili Instagram hesabında bildirimleri kullanmak mümkün değil

instagram bildirim

Instagram bildirim yönetimi milyonlarca takipçisi olan bir hesapta nasıl olurdu, içinizde bunu merak edenler olmuştur. Böyle bir durumda bildirimlerle mücadele etmek herhâlde çok zor olurdu ve muhtemelen bildirim özelliğini kapatmak zorunda kalabilirdiniz.

Milyonlarca takipçisi bulunan hesapta Instagram bildirim kullanımıyla ilgili video

@433 adlı, futbol odaklı Instagram hesabının yöneticisi Demy de Zeeuw merak ettiğiniz sorunun cevabını veriyor. Birkaç gün önce bir Facebook videosu yayınlayan yönetici, milyonlarca takipçisi olan Instagram hesabında yayınlanan paylaşımlara gelen beğeni ve cevaplara dair bildirimlerin bir iPhone’a nasıl aktığını gösteriyor.

When you post epic content on instagram.com/433 8 million followers, this is how your pushnotification will look like.. ?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...