IFA 2015: Acer hangi yeni ürünleri sergiliyor?

acer-logo-mwc-2015

Acer Berlin’de düzenlenen IFA 2015’e epey dolu şekilde geliyor. Oyuncular için tasarladığı Predator oyun serisi, bilgisayar oyunlarının hızını ve heyecanını yakalamak için üstün performans ve çarpıcı kırmızı aydınlatmalar, geometrik hatlar ve benzersiz termal ara detaylara sahip. Dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, tablet ve monitörden oluşan bu seri, oyunculara yepyeni bir deneyim yaşatacak.

Windows 10 sistemli iki yeni masaüstü bilgisayarı: Şık tasarımıyla 23.8-inç hepsi bir arada (AIO) Aspire U5 Serisi ve kolay uyarlama için modüler tasarımlı masaüstü bilgisayar Revo Build Serisi, çeşitli kullanıcı modları arasında geçişler sunan, daha hızlı, daha verimli ve daha çok yönlü bir kullanıcı deneyimine imkan veren gelişmiş teknolojilerle donatılmış yeni Aspire R 13 dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar, daha hızlı, daha verimli ve daha esnek bir kullanıcı deneyimi sunan dönüştürülebilir Chromebook Acer Chromebook R 11 diğer yenilikler arasında yer alıyor.

Yenilenen güçlü ve yüksek performanslı, 6. nesil Intel Core işlemciler barındıran Aspire V Nitro Serisi ve Aspire V 13 dizüstü bilgisayarlar da dikkat çeken diğer ürünler olarak dikkat çekiyor. 

Bu arada yükseltilmiş ön kameraları, geniş açılı lensleri ve geliştirilmiş ses sistemiyle dördü Android 5.1 ve ikisi Windows 10 ile çalışan altı yeni Liquid akıllı telefon da Acer’ın IFA’ya getirdiği yeni akıllı telefonlar olarak sıralanıyor.

Predator oyun serisi oyuncuların dünyaların fethedecek

Acer predator 15 laptop (1)

Acer bugün Predator oyun ürünleri serisini IFA Berlin’deki [email protected] etkinliğinde tanıttı. Masaüstü bilgisayarlardan dizüstü bilgisayarlara, tabletlerden monitörlere ve donanımlara kadar sektör lideri oyun cihazlarından oluşan yeni ürün portföyünü, profesyonel öngörülerinin Predator serisinin sınırlarını zorlamaya nasıl yardımcı olduğunu paylaşan TeamAcer eSports üyelerinin de katıldığı etkinlikte vitrine çıkarıldı.

Acer Kurumsal Başkanı ve CEO’su Jason Chen şunları söyledi: “Oyun stratejimizi ilk olarak bu yıl Nisan ayında New York’taki global basın toplantımızda duyurmuştuk; bugün ise, Predator oyun ürünlerimizin sunduğu çoklu platformların zamansız tasarım ve teknolojik mükemmelik hedefimizi nasıl temsil ettiğini göreceksiniz. TeamAcer’ın üstün Ar-Ge yeteneği, tutkusu ve değerli oyun öngörüleri ile, şimdi Predator Kabilesi adını verdiğimiz ciddi oyuncular için sınıfının en iyisi deneyimleri sunuyoruz.”

Acer Predator G6 desktop (2)

Acer ayrıca, LAN partilerine getirmek için ideal projektörler ve gerçek surround ses ve dokunsal geri bildirimli oyunlar için optimize edilen akıllı telefonlar da dahil olmak üzere, Predator ailesine gelecekte eklenecek olan ürünlere yönelik vizyonunu da paylaştı.

Yenilenen Predator oyun serisi, Acer’ın inanılmaz bir tempoda hızlanan oyuncu pazarına olan tutkusunu ve bağlılığını temsil etmektedir. Acer eSports’a 2009 yılından beri dahildir ve eSports takımı “TeamAcer”ı 30’un üzerinde profesyonel oyuncu ile desteklemektedir. Open Gaming Alliance’a göre, oyun pazarının 2014’te 26 milyar dolardan 2018’e kadar 35 milyar dolara büyümesi beklenmektedir.

Acer Predator-G3 (2)

Acer’ın yenilenen Predator serisi oyun ürünleri, her zaman en iyi teknolojiyi talep eden ciddi oyuncular için ne performanstan ne de tasarımdan ödün vermeyen bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Örneğin, Predator 17 ve Predator 15 dizüstü bilgisayarlar CPU ve GPU sıcaklıklarını %5’e kadar düşürmek için optik sürücüde değiştirilebilen üçüncü bir fan modülü olan Predator FrostCore’u destekleyerek, sistem özellikle ağır yük altındayken daha iyi bir oyun deneyimi sunar.

Predator 8 tablet ses kalitesini gerçek surround ses ile geliştirmek için özel bir DSP algoritmalı dört hoparlör dizisi olan Predator Quadio’yu destekler ve Predator TacSense oyunlar ve videolar için duyusal geri bildirim sağlar.

Güçlü Predator G6 ve G3 masaüstü bilgisayarlar 6. nesil Intel Core işlemciler, 64GB’a kadar DDR4 sistem belleği ve NVIDIA GeForce GTX grafiklerle birlikte, kasalarında güçlü bir zırhla kaplı durdurulamaz savaş makineleridir. Predator G6 makinenin tüm potansiyelini tek tuşun basılmasıyla serbest bırakan”Tek Dokunuşla Hız Aşırtma” (One-punch overclocking) özelliğine sahiptir ve her iki bilgisayar da hava akışını optimize eden ve içerideki ısıyı verimli bir şekilde dışarı çıkartan gelişmiş termal sistem, Acer IceTunnel içerir.

Ayrıca, Predator Z35 monitör sarmal bir oyun deneyimi için NVIDIA G-SYNC grafiklere, 35 inç 21:9 UltraWide Full HD (2560×1080) panel ile 2000R eğime ve 144Hz’e (200Hz’e çıkarılabilir) kadar yenileme hızına sahiptir.

Son olarak, Acer sarmal bir duyusal deneyim ve ciddi bir bilgi işlem gücü arayanlar için tasarlanan birinci sınıf Aspire V Nitro serisi dizüstü bilgisayarlarını da yenilemiştir. Yenilikler arasında, ekranın bir kenarında gizli bir şekilde konumlandırılarak ölü bölgesiz 360 derece kablosuz kapsamayı garanti eden çığır açan yuvalı anten tasarımı mevcuttur. Aspire V Nitro serisi toplantı odasına olduğu kadar bir oyun partisine de uygun olan farklı, zarif bir tasarımı tercih eden oyuncular ve güçlü performans arayanlar için idealdir.

Acer, Aspire V Nitro Serisini ve Şık Aspire V 13 Dizüstü Bilgisayarlarını Yeniliyor

Acer Aspire V13 (1)

Yenilenmiş Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar ve Aspire V 13 en son USB 3.1 Type-C bağlantı noktasını desteklerken, “Black Edition” Aspire V Nitro modelleri Thunderbolt’u 40Gbp’ye kadar hızlarla USB Type-C’ye taşıyan Thunderbolt 3’ü destekliyor. Tüm modeller, diğer 802.11ac ürünleriyle karşılaştırıldığında üç kata kadar daha hızlı indirme sağlayan Qualcomm VIVE 2×2 802.11ac Wi-Fi ve Qualcomm MU | EFX MU-MIMO teknolojisine sahip. MU-MIMO ağları aynı anda birden çok cihaza hizmet sunabiliyor ve böylece birden çok cihazda daha yüksek verimlilik elde edilebiliyor.

Qualcomm Technologies, Inc. Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Rahul Patel şunları söyledi: “Sofistike kullanıcılar, oyunlar, 4k video akışı, indirme ve çok daha fazlası için en güçlü ve verimli dizüstü bilgisayarları isterler. Acer?ın V Nitro Seris, Qualcomm MU-MIMO teknolojisinin dahil edilmesiyle birlikte, performansı garanti eden en iyi kalite Wi-Fi bağlantı seçeneklerine sahip oldu.”

Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar sarmal bir algı deneyimi ve ciddi bir bilgi işlem gücü arayan kişiler için tasarlanmış. 6. nesil Intel Core işlemcilere sahip olan 2015 Aspire V Nitro Serisi, 32GB’a kadar DDR4 sistem belleği, NVIDIA GeForce grafikler ve SATA III SSD/SSHD/HDD depolama seçeneklerini barındırıyor. “Black Edition” modelleri, 4GB GDDR5 grafik RAM ile NVIDIA GeForce GTX960M grafiklerini ve genel olarak yalnızca ticari sunucularda bulunan yıldırım hızındaki NVMe PCIe SSD’leri destekliyor.

Hem 17 inç hem de 15 inç Aspire V Nitro modellerinin yenilikleri arasında ince kesim kenar tasarımı ve çığır açan yuvalı anten tasarımı yer alıyor. Anten, ekranın bir kenarında gizli bir şekilde konumlandırılmış olup ölü bölgesiz 360 derece WiFi kapsamasını garanti ediyor. Acer TrueHarmony Plus ile Dolby Audio teknolojisi, dört dahili hoparlörün oyun, film ve müzik oynatımı için güçlü surround sesler vermesine yardım ediyor. Birinci sınıf “Black Edition” modelleri menteşe boyunca belirgin bir ışık çubuğuna, 4K %100 Adobe RGB seçeneklerine ve daha güçlü ve daha sessiz olan yalnızca 0,1 mm kalınlığındaki dünyanın en ince elle monte edilen metal bıçaklarını barındıran Acer DustDefender termal çıkışlarına sahip.

Yeni Aspire V 13 dizüstü bilgisayarlar 6. nesil Intel Core işlemciler, Intel HD grafikler ve 16GB’a kadar DDR3L sistem belleği barındırıyor. Dizüstü bilgisayarların iki şık rengi bulunuyor – siyah ve platin beyazı. Yalnızca 19,65 mm kalınlığında ve 1,5 kg ağırlığında olan bu bilgisayarlar bir çantaya kolayca sığabilecek şekilde tasarlanmış olup 8 saatlik pil ömrü kullanıcıların cihazı tüm gün şarj etmeden kullanabilmelerine izin veriyor.

Aspire V 13, Acer CrystalEye HD web kameralarına sahip ve boşluk veya gecikmesiz sorunsuz ses ve görseller için Skype for Business sertifikasına sahip. Aynı zamanda Microsoft?un kişisel dijital asistanı Cortana ile mükemmel bir deneyim sağlıyor. Dört USB bağlantı noktası fazlasıyla bağlanabilirlik sağlarken, Dolby Audio teknolojili iki güçlü hoparlör, mobil sinematik ses deneyimi sunuyor. Dahili Precision Touchpad (PTP) sayesinde Aspire V 13, hem dokunmatik hem de dokunmatik olmayan modellerinde keskin navigasyon imkanı sunuyor ve Windows 10 hareketlerini tam destekliyor.

Acer Aspire V 17 Nitro EMEA’da Eylül ayının ortalarından itibaren 999? başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek. Acer Aspire V 15 Nitro EMEA’da Eylül ayının ortalarından itibaren 899? başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir. Acer Aspire V 13 EMEA’da Ekim ayının ortalarından itibaren 699? başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek.

Acer Aspire R 13 dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar tanıtıldı

Acer Aspire R13 (3)

Aspire R 13, Acer’ın altı modu destekleyen patentli Ezel Aero Hinge özelliğinden yararlanıyor: Kullanıcılar klasik Dizüstü modunda en etkin klavye girişi yöntemiyle verimliliği maksimuma çıkarabilir ve klavyeyi arkada saklayarak veya 180 derece yatırarak ortak çalışma, paylaşım ve eğlence için ideal olan Ekran moduna geçiş yapabilirler. Çadır moduna dönüştürmek kullanıcılara sınırlı alanlarda kullanım seçeneği sağlarken, ustaca tasarlanmış mıknatıs özelliği cihazın hiçbir boşluk kalmadan tümüyle Tablet/Pad moduna dönüştürülebilmesine izin veriyor. Ezel moduna geçiş, ekranı görüntüleme ihtiyaçlarınıza en uygun açılara eğebilmenizi mümkün kılıyor. Stand modu ile kullanıcılar ekranda bir şövale üzerindeymiş gibi çizim yapmak ve not tutmak için Acer Active Pen’i kullanabiliyorlar.

Yenilikçi Ezel Aero Hinge modlar arasında zarif geçişler sağlıyor, kalıp dökümlü magnezyum alaşımdan yapılmış dayanıklı bir U çerçeve sağlamlığı arttırırken ince tasarımını da koruyor. 180 derece dönebilen patentli ?orta” menteşe, kullanıcıların ekranı her açıya ayarlayabilmelerini sağlıyor ve ikili dönüş ?sistemi” menteşesi sallantısız bir dokunma deneyimine ve kolay ekran açılışına olanak sağlıyor.

Aspire R 13 Thunderbolt 3’ü destekliyor; bu sayede Thunderbolt’u, USB 3.0’ın sekiz katı olan 40Gbps’ye kadar hızlarla USB Type-C’ye taşıyarak hepsinden daha iyi olan kompakt bir bağlantı noktası yaratıyor. Ayrıca, Aspire R 13 iki kat daha fazla veri hacmi oranı sağlamak için RAID-0 kurulumunda 2 SSD ile yapılandırılabiliyor.

Yalnızca 18,5mm kalınlığında ve 1,6 kg ağırlığında olan Aspire R 13 , güçlü 6. nesil Intel Core işlemciler barındırıyor. Bu yeni işlemciler önceki modellere oranla performansı, grafikleri ve pil ömrünü arttırmak için tasarlanmış olup, kullanıcıların verimlilik gerektiren görevler uygularken güvende hissetmelerini sağlıyor.
Daha hızlı bağlantı hızları için, Aspire R 13 özellikle kalabalık ağlarda diğer 802.11ac ürünlerine kıyasla üç kata kadar daha hızlı indirme imkanı veren Qualcomm VIVE 2×2 802.11ac Wi-Fi ve Qualcomm MU | EFX MU-MIMO teknolojilerini içeriyor.

Qualcomm Technologies, Inc. Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Rahul Patel şunları söyedi: ?Qualcomm MU | EFX MU-MIMO teknolojisi bağlantılı kullanıcı deneyimi için çok büyük yararlar sunuyor ve biz de bu seçeneği Acer’ın yeni Aspire R Serisi dizüstü bilgisayarlarına sağladığımız için son derece mutluyuz. Bilgi işlem cihazlarında, akıllı telefonlarda, yönlendiricilerde ve erişim noktalarında Qualcomm MU-MIMO ile kullanıcıların indirme, akış, tarama ve oyun için daha hızlı, daha verimli bir ağ kullanımı deneyimi yaşayacaklarını umuyoruz.”

Aspire R 13 touchpad navigasyonunun keskinliğini ve performansını iyileştiren dahili Precision Touchpad (PTP) barındırıyor. Böylece kullanıcılar her zamankinden daha kolay biçimde dokunma, çekme, kaydırma ve yakınlaştırma özelliklerini kullanabilir ve Windows 10’un desteklediği yeni üç ve dört parmak touchpad hareketleriyle çok daha verimli ve etkin olabilirler. Acer TrueHarmony Plus ve Dolby Audio güçlü ses ve sarmal surround sistem sağlıyor.

Acer Aspire R 13 EMEA’da Ekim ayının ortalarından itibaren 1,099? başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek.

Windows 10 işletim sistemli iki masaüstü bilgisayar: Aspire U5 ve Revo Build

Acer Revo Build (1)

Yeni Aspire U5 serisi hepsi bir arada bilgisayar (U5-710), yalnızca 37mm’lik şık bir kasaya ve küçük ve zarif bir metal standa sahip. Arka tarafta düzenli bir şekilde organize edilmiş ana giriş/çıkış bağlantı noktalarıyla (HDMI I/O, DC Jack, Ethernet, USB 2.0 ve 2 x USB 3.0, TV alıcısı) temiz bir profile sahip ve az kullanılan bağlantı noktaları ile kumanda butonu yandaki bir kanadın altında saklanmış. Aspire U5’in arka kapağı 3D baskı ve lazer gravürle oluşturulmuş kalıplar kullanılarak yeni bir üretim işlemiyle mümkün kılınan gerçek dokuma gibi bir yüzeye sahip.

Aspire U5-710, her tür bilgi işlem ve eğlence amaçları için kusursuz bir deneyim sunan en son 6. nesil Intel Core i7 ve i5 işlemciler, NVIDIA GeForce grafikler ve 16 GB’a kadar bellek ile birlikte geliyor. Ayrıca, Aspire U5-710, kullanıcıların 3D nesnelerini tarayabilmelerini, bilgisayarı hareketlerle kontrol edebilmelerini veya canlı gibi görüntülü konuşma ortamı yaratabilmelerini sağlayan bir derinlik algılama teknolojisine sahip dahili Intel RealSense kamera barındırıyor. Kullanıcılar aynı zamanda Windows Hello desteği sayesinde yüzleri aracılığıyla Windows 10’a güvenli bir şekilde giriş yapabiliyorlar.

Acer Aspire U serisi (1)

Aspire U5-710, geniş görüntüleme açılarıyla canlı ve net grafikler sağlayan 10 nokta çoklu dokunmatik Full HD (1920 x 1080) IPS ekrana ve titreşim önleyici bir teknolojiye sahip. Dolby Audio ve Acer TrueHarmony zengin ve güçlü seslerle odayı doldururken, Acer Purified. Voice ve ikili dijital mikrofonlar, kullanıcıların belirgin biçimde duyulabilmelerini garanti ediyor.

Yeni Revo Build Serisi (M1-601) Mini bilgisayar, kullanıcıların kasayı açmadan bilgisayarlarını düzenleyebilmeleri için modüler bir yaklaşım sağlıyor. Farklı özelliklere sahip “Bloklar” ana ünitede kolayca kümelenebiliyor ve ekleme işlevi oyuncak bloklarla oynar gibi kolay. “Bloklar” manyetik hizada yaylı pimler aracılığıyla bağlı ve böylece modüller arası değişiklik yapılırken kablolarla sorun oluşmuyor. Bloklar aynı zamanda bağımsız olarak veya başka bilgisayarlarla çalışabiliyorlar. Revo Build M1-601 masaüstü bilgisayar, minimum alan kaplayan ve neredeyse her yere yerleştirilebilen 125 x 125 mm kaplama alanıyla küçük, 1 litrelik bir kasaya sahip.

Acer Revo Build (3)

500GB/1TB çalışırken değiştirilebilen taşınabilir sabit sürücü gibi “Bloklar” lansmanda temin edilebilecek ve kablosuz şarj için bir Kablosuz Şarj Cihazı, hoparlörler ve mikrofonlarla bir Ses Bloku ve diğer ek “Bloklar” kademeli olarak sunulacak. Ana ünite entegre Intel HD grafiklerle birlikte Intel Pentium veya Celeron işlemciye sahip ve 8GB’a kadar DDR4 RAM sistem belleği yalnızca bir vida gevşetilerek kolayca yükseltilebiliyor.

Acer Aspire U5-710 EMEA’da Ekim ayından itibaren 999? başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek. Acer Revo Build M1-601 EMEA’da Ekim ayından itibaren 199? başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek.

Acer’dan yeni Android ve Windows telefonları

Acer Liquid M320 (1)

Acer dördü Android 5.1 ve ikisi Windows 10 ile çalışan altı yeni Liquid akıllı telefonunu tanıttı. Telefonlar yükseltilmiş ön kameralar, geniş açılı lensler¹ ve geliştirilmiş ses sistemiyle şık ve eğimli bir yüzeye sahip.

Tanıtılan tüm Acer Liquid akıllı telefonlar, ister film izlemek, ister selfie çekmek, ister müzik dinlemek için olsun, tüketicinin elindeki teknoloji keyfini geliştirmek için birçok özelliği paylaşıyor. Kullanıcıların, ekrandan gelen mavi ışığa maruz kalmalarını kontrol eden Acer BluelightShield ve DTS Studio Sound gibi yenilikler müzik ve filmler için yüksek kaliteli ses performansı sunuyor. Telefon tutkunları, net ve parlak çekimler sunmak amacıyla ışıklandırma ve odaklamanın bağımsız olarak ayarlanabilmesine izin veren ışık kontrolünü ve bir selfie’nin her zaman en iyi ışık koşullarında çekilmesini garanti eden Bright Magic photo’yu oldukça beğenecekler.

Diğer kullanım özellikleri arasında belirli kullanıcı grupları için tasarlanmış üç özel düzen seçeneği sunan Acer QuickMode kullanıcı ara yüzü mevcut – akıllı telefonlara aşina olanlar için Standart Mod; yeni öğrenenler için Kolay Mod; ve çocuklar için bir dizi koruyucu seçenek sunan Temel Mod. Temel moda ek olarak, bu telefonların tümü ebeveyn kontrolüne sahip bir Çocuk Merkezi içeriyor. Kullanıcıların bu özelliklerden azami derecede yararlanabilmelerine yardımcı olmak için, telefonun performansını gösteren, pil ömrünü yöneten ve yedekleme ve onarım merkezini çalıştıran bir araçlar grubu olan Acer Aid Kit mevcut.

Acer Akıllı Ürünler İş Grubu Başkanı ST Liew şunları söyledi: “Akıllı telefon kullanıcıları arasında, telefonlarını her seviyede dijital içerik ve eğlence cihazı olarak kullanmaya yönelik bir eğilim bulunuyor. Biz de bu özellikleri yeni modellerimizde ön çıkarmaya odaklandık. Geliştirilmiş ses, kamera ve özelliklerin yanı sıra, Acer?ın kullanışlı ara yüzü, bu modelleri, ister ilk akıllı telefonunu alacaklar için, isterse de basit bir modelden yüksek bir modele geçerek üstün medya deneyimi arayanlar için ideal kılıyor.”

Liquid Z630 – Boyutları Gibi Gücü De Büyük

64-bit, dört çekirdekli 1.3GHz MediaTek MT6735 işlemci ile güçlendirilen 5.5 inç Z630 (156.3 x 77.5 8.9 mm) Android 5.1 telefon, 2GB RAM ve standart bir 16GB dahili belleği ile hareket halindeyken dijital içerik oluşturmak, paylaşmak ve kullanmak isteyenler için ideal. Her şarjda uzun süreli performansı garanti eden bir 4000 mAh pil barındırıyor. IPS teknolojili bir HD Zero Air Gap ekran, 8MP geniş görüntüleme açılı bir ön lensi (1080p video kayıt özelliği) ve 8MP otomatik odaklı arka kamerayı (1080p video özelliği) içine alacak şekilde geniş. Cat4 LTE, WiFi 802.11 b/g/n ve LE bağlantısına sahip Bluetooth 4.0 ile bağlanabilirlik sağlanıyor.

Güncellenen Acer Liquid ara yüzü her zamankinden daha fazla kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış. Kilit uygulamalar ekranın yalnızca bir kısmını kaplayan “Kayar Uygulamalar” olarak tasarlanmış ve böylece kullanıcılar aşağıdaki masaüstünü görebiliyor ve kullanabiliyor. Bu özellik haritalar, tarayıcı, notlar, takvim ve çok daha fazlası için kullanılabiliyor ve aynı zamanda gelen bir çağrı için, kullanıcının mevcut oturumunu hiçbir şekilde engellemeden küçük bir açılır pencerede ister cevaplandırabileceği, ister hızlı mesajlarla karşılık verebileceği “Kayar Çağrı” özelliği bulunuyor.

Z630 aynı zamanda kablosuz olarak bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara bağlanabilen ve telefonun ana ekranını bilgisayarda telefon biçimli bir emülatörde görüntüleyebilmenize izin veren AcerEXTEND ile donatılmış. Web sayfası veya belge paylaşımı, tam ekran görüntüleme, sürükle-bırak düzenlemesi, mesajlaşma, yazma gibi fonksiyonlar dosyaların yönetilmesini ve aynı cihazı kullanarak kişisel moddan profesyonel moda geçişi kolaylaştırıyor.

Acer, Liquid Z630S modelini ayrıca sekiz çekirdekli bir işlemci, 3GB RAM ve 32GB ROM ile birlikte sunacak.

Liquid Z530 – Mükemmel Selfie Telefonu

64-bit, dört çekirdekli 1.3GHz MediaTek MT6735 işlemciyle çalışan 5 inç Z530 (144 x 70.3 x 8.9 mm) Android 5.1 telefon, selfie’ler konusunda son derece ciddi olanlar için ideal bir akıllı cihaz. Keskin ekran ve kaliteli görsellere odaklanılan bu cihazda 1GB/2GB RAM ve 8GB/16GB depolama (pazara bağlı olarak değişir), Vivid Color ekran; 84 derece geniş görüntüleme açılı 8MP selfie lensi; Cat4 LTE, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 EDR bağlanabilirlik destekleniyor; Acer QuickTouch kontrolleri ve ergonomik tasarım, bu sosyal medya uyumlu telefona katkıda bulunuyor.

Android 5.1 telefon renklerin parlak biçimde sunulmasını garanti etmek için Zero Air Gap teknolojisi barındıran bir HD IPS ekrana sahip. Yemek fotoğrafçıları için Gurme Modu tarafından sunulan fotoğraf iyileştirmeleri, tabak fotoğrafları için renk sıcaklığını ve stilini otomatik olarak ayarlıyor; telefonda ayrıca yalnızca bir dokunuş ile odaklama ve fotoğraf çekme; Gülüşleri anında yakalayan Gülüş Yakalama özelliği ve çok daha fazlası bulunuyor. Acer Liquid arayüzü özelliğine sahip bu telefon, gittikleri her yerde yanlarında bir kamera taşımanın gerçek yararlarını keşfetmek isteyenler için tasarlanmış.

Acer, Liquid Z530S modelini ayrıca sekiz çekirdekli bir işlemci, 3GB RAM ve 32GB ROM ile birlikte sunacak.

Liquid Z330/M330 – Herkes İçin Android veya Windows 10

İdeal bir ilk telefon veya mevcut bir telefona mükemmel bir yedek olarak, Qualcomm Snapdragon 210 (MS 8909) işlemciyle çalışan 4.5 inç Z330/M330 (136 x 66.5 x 9.6 mm) , kullanıcılarına bir akıllı telefonun, teknolojinin getirdiği zorluklar olmadan ne kadar eğlenceli olabileceğini göstermek için kullanım kolaylığı ile kaliteli ses ve görüntü özelliklerini harmanlıyor. Sunduğu 1GB RAM ve 8GB depolama ile eğimli, sade ve şık tasarımı, bu telefonu tutmayı bile bir zevk haline getiriyor. Görünüşünün ve performansının aynı olması için tasarlanan ve üretilen bu telefonlar arasındaki tek fark M330’un Windows 10 ve Z330’un Android 5.1 platformunu kullanıyor olması.

FWVGA geniş görüntüleme açılarına sahip ekran, amatör telefon fotoğrafçıları için bile harika sonuçlar sunmak için 5MP ön ve 5MP arka kameraları tamamlıyor. Acer Liquid ara yüzünün (yalnızca Android için) basitliği kesintisiz eğlence için en baştan dahil edilmiş. Bağlanabilirlik, Cat4 LTE, WiFi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 4.0 EDR seçenekleriyle sağlanıyor.

Android tabanlı Z330, Gurme Modu, Favori Çekim ve Parlak Sihirli Selfie gibi özellikler sunuyor ve kamera modlarını seçmek için kullanılan Hızlı Menü sayesinde mükemmel ayarları buluyor. Bu telefon aynı zamanda telefon kullanımını sezgiselleştiren ve kişiselleştirmeyi kolaylaştıran Acer Liquid ara yüzüne sahip.

Liquid Z320/M320 – Cebinize Uygun Android veya Windows 10

Z330/M330 modellerinde olduğu gibi, Z320/M320 harika bir ilk akıllı telefona veya kapsamlı özellilklerle dolu ikinci bir telefona sahip olmak isteyen kişileri hedefliyor ve işletim sistemleri modelin harfi ile tanımlanıyor (Android için Z, Windows 10 için M). Qualcomm MSM 8209 işlemci ile çalışan, medya ve zengin içerik dostu, 4.5 inç bu telefon (136 x 66.5 x 9.6 mm), kullanıcıyı sosyal medya, paylaşım ve telefon fotoğrafçılığı ile tanıştırmak için mükemmel bir cihaz. 1GB RAM ve 8GB depolama, FWVGA wide geniş görüntüleme açılı ekran, 2MP ön ve 5MP arka kamera barındırıyor. Bu telefon standart bir 3G modem ile geliyor ve WiFi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 4.0 EDR bağlanabilirliğine sahip.

Acer Liquid Z630 ve Z530 EMEA’da sırasıyla Eylül sonundan itibaren 199? başlangıç fiyatı ve Ekim sonundan itibaren 149? başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek. Acer Liquid Z330 ve M330 EMEA’da sırasıyla Ekim başında ve Aralık başında 129? başlangıç fiyatlarıyla temin edilebilecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...