İncelemelerManşetler

Huawei Watch GT 3 SE İncelemesi

Huawei Watch GT 3 SE inceleme yazısı ve videosunda Huawei'nin Türkiye'de satışa çıkan yeni akıllı saati ile ilgili yorumlar var.
huawei watch gt 3 se inceleme

Huawei Watch GT 3 çatısı altında şimdiye kadar iki farklı model çıkardı. Watch GT 3 ve Watch GT 3 Pro modellerini daha önce detaylı biçimde incelemiştik. Her ikisi de sağlam ve kaliteli kasaları, dairesel ekranları, bir akıllı saatten beklenen özellikleri en iyi biçimde sunmaları gibi özelliklerle dikkat çekiyor. Huawei Watch GT 3 Pro’da gördüğümüz dalış modu gibi özellikler ise, bu akıllı saatin adında yer alan “Pro” takısının hakkını vermesini sağlıyor. Öte yandan bu iki akıllı saat de, farklı birçok akıllı telefonla kolay kullanım imkanı sunmasıyla geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Huawei şimdi, Watch GT 3 SE ile birlikte, daha önce bu seri altında sunduğu iki saatin memnun edici ve kullanışlı özelliklerini, farklı bir malzemeden yapılmış, yine sağlam ve ayrıca hafif bir gövdede sunuyor. Huawei Watch GT 3 SE inceleme yazısı ve videosunda, bu akıllı saatin öne çıkan özellikleri ve sunduğu deneyim ile ilgili yorumlar yer alıyor.

Huawei Watch GT 3 SE

 • ₺3699
 • Ultra hafif tasarım
 • Gelişmiş uyku takibi
 • 2 haftalık pil ömrü

Huawei Watch GT 3 SE inceleme: Tasarım

Huawei Watch GT 3 SE de, GT 3 ve GT 3 Pro gibi dairesel ekranla geliyor. Ekran büyüklüğü de diğer saatlerle aynı. Huawei, bu akıllı saatte ince ve oyuklu bir tasarıma yer veriyor. Saatin kasasının kayışla buluştuğu yerlerdeki oyuklu tasarım daha önce gördüğümüz GT 3 ve GT Runner modellerini andırıyor. Huawei, bu tasarımla hem kasanın daha hafif olmasını hem de havayı daha iyi geçirmesini sağlıyor. Sadece kasası 35.6 gram ağırlığında olan akıllı saat, bilekte gerçekten baskı yaratmıyor ve çoğunlukla yokmuş gibi bir his yaratıyor. Watch GT 3 SE’yi deneyimlediğimiz bir haftalık süre boyunca saati bilekten çok az çıkardık ve uyku sırasında bile bilekte kaldı. Bu deneyim sırasında hiç rahatsızlık yaratmadı.

huawei watch gt 3 inceleme

Gövdesi hafif olmakla birlikte aynı zamanda ince. 11 milimetre kalınlığındaki gövde, 1.43 inçlik ekranı ve ekranın etrafını saran ve çok kalın olmayan çerçeveyle birleştiğinde, bilekte bir hayli şık görünüyor. Saatin kasası güçlendirilmiş polimer fiberden imal edilmiş. Ona rahat kullanımlı bir lastik kayış eşlik ediyor. Bu kayış güçlü mandalı sayesinde bileği sağlam şekilde sarıyor. Öte yandan saatin altında kalan derinin yeteri kadar iyi hava almasını sağlıyor. Sadece spor yaparken değil, günlük hayatta da GT 3 SE’yi bileğinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Akıllı saatin grafit siyahı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Bizim incelememize konuk olan yeşil rengin siyaha nazaran biraz daha farklı bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kullanması gerçekten zevkli görünüyor.

GT 3 SE’nin sağ kenarında da GT 3 ve 3 Pro’da olduğu gibi kurma kolu ve fiziksel yan tuş var. Bunların ortasında ise hoparlör var. Hoparlörün ses çıkış şiddeti iyi, telefon görüşmelerinde karşı tarafı rahatlıkla duymanızı sağlıyor. Öte yandan egzersiz sırasında İngilizce olarak duyacağınız rehber sesi de iyi şekilde duyuluyor. Sol kenarda da mikrofon bulunuyor. Onun da ses alışı iyi seviyede bulunuyor. Saatin arka kısmının sensörlerden geri kalan kısmı da gövdenin diğer bölümleriyle aynı malzemeden yapılmış.

huawei watch gt 3 se inceleme

Tasarım bölümünü bitirmeden önce Huawei Watch GT 3 SE’nin profesyonel seviyede su geçirmezliğe sahip olduğunu belirtelim. 5 atmosfer basınca kadar dayanıklılık var. Bu sayede Watch GT 3 SE’yi havuzda veya açık suda yüzme antrenmanları sırasında bileğinizden çıkarmanız gerekmeyecektir.

Huawei Watch GT 3 SE inceleme: Donanım, Özellikler ve Pil

Yukarıda Huawei Watch GT 3 SE’nin 1.43 inçlik dairesel ekrana sahip olduğunu söylemiştik. Bu ekran 466 x 466 piksel gibi yüksek bir çözünürlüğe sahip. Bu da 326 ppi gibi, bir akıllı saat ekranı için fazlasıyla yüksek bir piksel yoğunluğuna karşılık geliyor. Ekranın yüksek parlaklığı var, bu sayede dışarıda parlak ışık altında iyi bir görüş sağlıyor. Dışarıdaki koşu, yürüyüş, bisiklet ve bunun gibi egzersizlerde ekranı görme sorunu yaşamazsınız. Aslında Huawei, daha yüksek fiyatlı Watch GT 3 ve GT 3 Pro modellerinde verdiği yüksek kaliteli ekrana burada da yer veriyor. Bu açıdan ortada fazlasıyla memnun edici bir durum var. Bu ekran, yüksek çözünürlük, netlik ve parlaklık sayesinde saati kullanmayı daha keyifli ve zevkli hâle getiriyor.

huawei watch gt 3 inceleme

Huawei’nin sunduğu farklı saat kadranları, bu ekranda çok hoş görünüyor ve GT 3 SE’nin çekiciliğini daha da artırıyor. Saat üzerinde doğrudan değiştirebileceğiniz çeşitli saat kadranları mevcut. Bunların içinde, saatin yeşil renkli gövdesiyle iyi bir uyum gösteren Racer’ı beğendik. Daha fazlasını ise bağlı telefondaki Huawei Sağlık uygulamasında yer alan Saat kadranları bölümünde bulabilirsiniz. Burada ücretli veya ücretsiz birçok seçenek bulunuyor. Öte yandan Huawei, üstünüzdeki kıyafete uyumlu bir saat kadranı da oluşturmanıza izin veriyor. Böylelikle saatiniz şıklığınızı tamamlayan dikkat çekici bir araç olacaktır. Yapmanız gereken tek şey üstünüzdeki kıyafetin bir fotoğrafını çekmek, sonrasını Huawei’nin yapay zekâsı çözüyor. Öte yandan çektiğiniz portre fotoğraflardan, yani arka planı bulanıklaştırılmış fotoğraflardan da etkileyici portre saat kadranlarını oluşturabilirsiniz.

Ekran sağlam Corning Gorilla Glass camla kaplı. Bu da saatin dayanıklılığını artıran önemli bir unsur. Zaten sağlam fiber kasası ve ekranın etrafında bir tampon vazifesi gören çerçevesi sayesinde Watch GT 3 SE’nin ekranı iyi bir korumaya sahip. Corning Gorilla Glass’ın varlığı ekranın sağlamlığını biraz daha kuvvetlendiriyor. Söz çerçeveden açılmışken, Huawei’nin ekranın etrafındaki çerçeveye dakikaları gösteren rakamları eklediğini belirtelim. Bu şekilde biraz klasik saat havası verilmiş oluyor. Ayrıca klasik saat kadranlarını kullandığınızda dakikayı anlama konusunda bu çerçevedeki göstergelerin yardımı da dokunacaktır.

huawei watch gt 3 inceleme

Pil tarafına geldiğimizde, Huawei Watch GT 3 SE’de 451 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Huawei’nin akıllı saatlerinin en önemli özelliklerinden biri uzun pil ömrüdür. Huawei, bu akıllı saatin de tipik kullanımda 14 günlük bir kullanım süresine ulaşılabileceğini belirtiyor. Huawei’nin bu 14 günlük kullanım senaryosu içinde Haftada 90 dakikalık egzersiz (GPS etkin), 50 mesaj, 6 çağrı ve 3 alarm için bildirimler, günde 200 kez saate bakmak için ekranı uyandırma, haftada 30 dakikalık müzik çalma gibi işlevler bulunuyor. Ağır kullanımda ise 7 günlük bir pil ömrüne ulaşılabileceği belirtiliyor. Öte yandan 20 saatlik spor pil ömrü ve gün boyu açık hava sporları koruması gibi özellikler var.

Anlayacağınız pil, Watch GT 3 SE’de sürekli düşünmeniz gereken bir husus değil. Pratikteki deneyimlerimiz de Huawei’nin daha önceki akıllı saatlerinden bildiğimiz uzun pil ömrü deneyiminin buraya da başarılı biçimde taşındığını gösteriyor. Watch GT 3 SE’yi kutusundan çıkarıp kullanmaya başladığımızda yüzde 71’lik bir pil doluluğu vardı. Sürekli kalp atış hızı ve kanda oksijen düzeyi ölçümü, uyku sırasında takip, bağlı telefona gelen bildirimlerin aktarımı, günde birçok kez ekranı uyandırarak saati kontrol etme gibi işlemlerden oluşan bir senaryoda, 6 günlük bir kullanıma ulaştık. Bu da aynı senaryo ile tek bir şarjla 10 günün üstüne çıkan bir kullanıma çıkabileceğimizi gösteriyor. Üstelik, bu kullanım içinde saat ile telefon sıklıkla birbirine bağlı kalmadığını da belirtelim. Uzun lâfın kısası, pratikteki deneyimlerimiz Huawei’nin argümanlarıyla uyum gösteriyor.

huawei watch gt 3 inceleme

Huawei Watch GT 3 SE, kutusundan çıkan şarj aksesuarıyla şarj ediliyor. Bu aksesuar, daha önceki Huawei akıllı saatlerinde olduğu gibi bir ucunda USB-A tipinde bağlantıya sahip. Bir dizüstü bilgisayara bağlayıp kısa sürede şarj etmeniz mümkün olacaktır. Bunun dışında, uygun bir şarj adaptörü kullanarak prize bağlamanız da mümkün. İşin güzel yanı, Watch GT 3 SE’nin kablosuz şarj desteğinin sadece kutudan çıkan aksesuarla sınırlı olmaması. Qi kablosuz şarj protokolünü destekleyen aksesuarlara şarj edebilirsiniz. Bu, özellikle kablosuz ters şarj gibi bir özelliğe sahip olan P50 Pro, Mate 50 Pro gibi Huawei saatleriyle kullanışlı hâle geliyor.

Huawei Watch GT 3 SE inceleme: Yazılım

Huawei Watch GT 3 SE’de HarmonyOS 3 yüklü olarak geliyor. Watch GT 3 ve GT 3 Pro gibi akıllı saatlerde görmüş olduğumuz yazılım bazlı özellikler ve işlevler Watch GT 3 SE’de de mevcut.

Öncelikle Watch GT 3 SE, kullanışlı bir asistan niteliğini taşıyor. Bağlı telefona gelen bildirimleri saatin ekranına yansıtabilir, SMS veya WhatsApp mesajlarına hazır şablonları kullanarak doğrudan saat üzerinden yanıt verebilirsiniz. Gelen telefon çağrılarını saatten cevaplamak veya reddetmek mümkün. Telefon görüşmelerini de, gereken durumlarda saatten yapabilirsiniz. Bu görüşmeleri rahatlıkla, karşı tarafın sesini anlaşılır biçimde duyarak ve sesinizi karşı tarafa anlaşılır biçimde ileterek yapabilirsiniz. Sık iletişim kurduğunuz kişileri, Huawei Sağlık uygulaması içindeki Favori Kişiler bölümüne ekleyebilir, bunları Kişiler uygulaması içinde görebilirsiniz. İstediğiniz zaman da buradan onları Watch GT 3 SE üzerinden arayabilirsiniz.

huawei watch gt 3 se inceleme

Hava Durumu uygulaması da bir akıllı telefonda gördüğümüz uygulamalar kadar kullanışlı. Watch GT 3 SE’nin büyük dairesel ekranı, bir bakışta birçok anlamlı bilgiyi ekranda görmeyi sağlıyor. Anlık hava durumunun yanı sıra, önümüzdeki birkaç saatin veya günün hava raporunu farklı sayfalarda görebilirsiniz. Güneş ve Ay’ın doğuş ve batış saatleri, Ay evresi, Medcezir durumu gibi, belirli kullanıcıların önemsediği veriler de Hava Durumu uygulamasında yer alıyor.

Bir akıllı saatte en çok aradığımız uygulamalardan olan El Feneri, Watch GT 3 SE’nin parlak ekranı sayesinde gerekli durumlarda işe yarıyor. Uzaktan Kumandalı Kamera ise bağlı telefonun kamera uygulamasını uzaktan yönetmeye izin veriyor. Telefonu bir tripoda yerleştirip uzaktan fotoğraf veya video çekimini başlatmak isterseniz, bunu bileğinizden yapabilirsiniz. Alarm, Kronometre, Zamanlayıcı gibi klasik saat araçları da Watch GT 3 SE’de mevcut. Öte yandan Telefonu Bul, bağlı telefonun sesini çaldırarak onun yerini kolaylıkla bulmanıza izin veriyor.

Huawei Watch GT 3 SE’nin sağ kenarında kurma kolu var, ancak bu sadece uygulama menüsüne gidiş ve ana ekrana dönüş gibi işler için kullanılıyor. Kurma kolunu çevirerek kullanıcı arayüzünde kaydırma veya gezinti yapılmıyor. Bu gibi işler için dokunmatik ekranı kullanmanız gerekiyor. Bu ekran da yeteri kadar büyük ve tepkiselliği de iyi olduğu için, gezinti gayet rahat biçimde yapılıyor.

Ayarlar içinden sağ kenardaki Aşağı Düğmesi için bir uygulama atama, ekran ve parlaklık ve benzeri çeşitli ayarlar yapılabiliyor. Daha fazla ayar içinse bağlı telefondaki Huawei Sağlık uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Bu uygulama üzerinden hangi uygulamaların bildirimlerinin telefonlara yansıtılacağını, hava durumu raporlarıyla ilgili ayarları, hızlı yanıtları belirleyebilirsiniz. Saatin sesini çaldırarak bulma işlevi de bu uygulama da mevcut.

huawei watch gt 3 se inceleme

Ayrıca Huawei Sağlık uygulamasındaki saat ayarları içinde bir Müzik bölümü de var. Watch GT 3 SE’nin hafızasına 500 adede kadar MP3 parçayı doğrudan yükleyebilirsiniz. Bunu da Müzik yönetimi bölümünden yapabilirsiniz. Daha sonra yanınızda telefon olmasa bile, bir Bluetooth kulaklık bağlayarak Watch GT 3 SE’de müzik dinleyebilirsiniz. Öte yandan telefondaki müziği veya çalan diğer medyaları kontrol etme imkanı da Watch GT 3 SE’nin yazılım özellikleri arasında bulunuyor.

Öte yandan bazı üçüncü taraf uygulamaları da Watch GT 3 SE’ye yükleyebilirsiniz. Huawei Sağlık içinde AppGallery bölümü var. Calculator New, Numpuz, Focus To-Do, Plus Watch gibi bazı uygulamalar burada listeleniyor. Liste, daha önce kontrol ettiğimize göre biraz daha genişlemiş. Buradan yüklediğiniz oyunlar genellikle bağımsız biçimde çalışırken uygulamalar ise genellikle telefona da ana uygulamanın yüklenmesini zorunlu kılıyor. Örneğin Petal Haritalar uygulamasını, telefondaki uygulama ile birlikte kullanarak yol tarifi adımlarını saatten almak ve takip etmek mümkün oluyor.

huawei watch gt 3 inceleme
huawei watch gt 3 se inceleme

Huawei Watch GT 3 SE inceleme: Sağlıklı Yaşam ve Egzersiz

Huawei Watch GT 3 SE, sağlıklı yaşam ve egzersiz tarafında daha önce deneyimlediğimiz Huawei saatlerini aratmayacak araçları ve performansı sunuyor. Öncelikle TrueSeen 5.0+ teknolojisiyle desteklenen ve yüksek doğruluk sunan, 7 gün 24 saat kalp atış hızı izleme özelliği var. Benzer şekilde, 7 gün 24 saat otomatik olarak SpO2, yani kanda oksijen düzeyi izleme özelliği de mevcut. Her ikisine ait verileri, saat kadranında sola kaydırarak göreceğiniz bilgi kartları aracılığıyla hemen görebilirsiniz.

huawei watch gt 3 se inceleme

Yine kalp atış hızıyla bağlı olarak, Huawei TruRelax teknolojisiyle desteklenen, 7 gün 24 saat stres izleme özelliği mevcut. Stres uygulamasına girdiğinizde, gün içindeki stres durumunuzu çubuk grafik üzerinde görebilirsiniz. Sonuçlara baktığımızda ve gün içinde geri doğru gidip hafızamızı yokladığımızda, verilerin yüksek doğruluk taşıdığını görüyoruz. Huawei Sağlık uygulamasında bir kalibrasyon aracı var, birkaç soruluk testi uygulayarak Stres uygulamasının daha isabetli sonuçlar yakalamasını da sağlayabilirsiniz.

Huawei Watch GT 3 SE’yi, hafif gövdesi ve rahat kullanımlı kayışı sayesinde uykuda bile çıkarmadığımızı söylemiştik. Bu sayede uyku takibini de birkaç gece boyunca yaptık ve anlamlı sonuçlar elde ettik. Huawei’nin TruSleep teknolojisi tüm gece boyunca uyku kalitesini kontrol ediyor ve uykunun bölümlerini derin uyku, hafif uyku diye ayırıyor. İlginçtir ki, uykumuzun büyük bir çoğunluğu hafif uyku olarak geçiyor. Evde 10 aylık bir bebeğin olduğunu dikkate alırsak, bu tablo normal gibi görünüyor. Saatteki Uyku uygulaması, son gecedeki uyku ile ilgili bazı rakamları verirken, bağlı telefondaki Huawei Sağlık uygulamasında, daha ayrıntılı grafikleri Gün, Hafta, Ay bazında görebilir, ayrıca daha kaliteli bir uyku için çeşitli tavsiyelere göz atabilirsiniz.

Huawei Watch GT 3 SE’de kadınlar için Adet Döngüsü İzleme özelliği de var. Akıllı saat, kadınların dönemi başladığında onları uyarıyor ve verimli zaman pencerelerin ne zaman başlayacağı konusunda tahminde bulunmalarına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra Deri Sıcaklığı ölçümü de saat tarafından yapılıyor. Sonuçları Huawei Sağlık uygulamasında görebilirsiniz.

huawei watch gt 3 se inceleme

Bir de Sağlıklı Yaşam uygulaması var. Bir yonca biçimindeki Sağlıklı Yaşam Yoncası, kullanıcılara çok boyutlu günlük hedefler ve çeşitli sağlık önerileri sunuyor. Bilimsel sağlık grafiğine dayanarak her gün farklı sağlık görevleri üretiyor. Belirli bir saatte uyanma, belirli bir miktarda su içme, gülümseme, nefes egzersizi yapma, 30 dakikalık aktivite, en az 6000 adım gibi tavsiyeler bizim Sağlıklı Yaşam Yoncasını tamamlamak için yerine getirmemiz gerek görevler arasında bulunuyor. Her gün yoncaların ne kadarını kapattığınızı bağlı telefondaki Huawei Sağlık uygulamasından görebilirsiniz.

Egzersiz tarafında da Huawei Watch GT 3 SE güçlü bir akıllı saat. Öncelikle GPS, Beidou, GLONASS, Galileo, QZSS gibi farklı uydu sistemleri destekleniyor ve hızlı şekilde uydu sinyali yakalanıyor. Telefonu yanımıza almadan çıktığımız bir dış ortam yürüyüşünde Watch GT 3 SE ile egzersiz takibi yaptık. Yüksek binaların olduğu bir yerde bile konum sinyali hızlı şekilde tespit edildi. Dışarıdaki egzersizlerin analizi konum verileriyle daha anlamlı hâle gelir ve bunu sağlamadan Watch GT 3 SE, telefona olan bağlılığı ortadan kaldırıyor.

Egzersiz uygulaması içine baktığımızda 100’den fazla egzersiz modunun bulunduğunu görüyoruz. Kayak, snowboard, kros kayak, koşu, yürüyüş, dağcılık, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet binme, açık suda yüzme, triatlon gibi 11 çeşit açık hava sporu; yürüyüş, koşu, bisiklet binme, kapalı alanda yüzme, ücretsiz antrenman, eliptik makine, kürek makinesi gibi7 çeşit kapalı alan sporu olmak üzere 18 profesyonel egzersiz modu destekleniyor. Bunlara Egzersiz uygulamasının ana sayfasından hemen erişebilir, kayda başlayabilirsiniz. Bunun dışında farklı egzersiz türlerini sık kullanılanlara ekleyebilir, önceden eklenmiş olanlar içinden gereksiz gördüklerinizi kaldırabilirsiniz.

Watch GT 3 SE, egzersiz sırasında kalp atış hızı, tempo ve bunun gibi verileri ekranda görmeyi sağlıyor. Sesli yardım koçu, İngilizce dilinde, egzersiz konusunda çeşitli verileri dönüm noktalarında veriyor. Eğer İngilizce biliyorsanız, anlaşılan bir aksanla bunları duymak işinize yarayacak ve motivasyonunuzu artıracaktır. Öte yandan egzersiz sırasında ekranda göreceğiniz geri dönüş rotası, orman ve bunun gibi, GPS sinyalinin zayıf olduğu yerlerde geldiğiniz yoldan geri dönmenize yardımcı olacaktır. Dokunmatik ekranda yakınlaştırma veya uzaklaştırma yaparak rotayı daha rahat kullanabilir, doğru yolda olduğunuzdan da emin olabilirsiniz.

huawei watch gt 3 se inceleme

Egzersiz durumu olarak adlandırılan bir uygulama da var. Eğer sürekli spor yapan bir kişiyseniz ve egzersizlerinizi Watch GT 3 SE ile kayıt altına alıyorsanız, bu uygulama üzerinden kondisyon durumu, maksimum oksijen alımı, egzersiz performansı ve iyileşme süresi gibi başlıklarda anlamlı verileri alabilirsiniz. Bağlı telefondaki Huawei Sağlık uygulaması üzerinden bir egzersiz planı oluşturabilir ve bunun takibini de Watch GT 3 SE üzerinden yapabilirsiniz. Maraton ve bunun gibi çeşitli spor etkinliklerine hazırlananlar için de bireysel süreli antrenman programları oluşturulabiliyor.

Tıpkı sağlık verileri gibi, egzersiz verileri de bağlı telefondaki Huawei Sağlık uygulaması üzerinden görüntülenebiliyor. Yapmış olduğunuz egzersizlerle ilgili anlaşılır grafikler, harita üzerinde rota animasyonu gibi göze hoş gelen unsurlarla birlikte gösteriliyor. Saati bileğinizde tuttukça ve hareket ettikçe, Huawei Sağlık uygulamasının daha uzun aralıklı ve anlamlı bilgilerle dolduğunu göreceksiniz. Bu da motivasyonunuzu artıracak.

Aktivite kayıtları da, saat bileğinizdeyken attığınız adım sayısını, yaktığınız kaloriyi, duruş süresini ve egzersiz süresini gösteriyor. Saatin büyük ekranına uygun şekilde tasarlanmış, anlaşılır grafikler sunuluyor. Daha kapsamlı bilgileri ve ayrıntılı grafikleri de Huawei Sağlık uygulamasında görebilirsiniz.

Huawei Watch GT 3 SE inceleme: Sonuç

 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme
 • huawei watch gt 3 se inceleme

Huawei Watch GT 3 SE, öncelikle bileğinizi rahat ettiren tasarımı, kaliteli polimer fiber malzemesi ve hafifliğiye dikkat çekiyor. Lastik kayışı da derinin nefes almasını sağlıyor. Başlarda belirttiğimiz gibi, saat hafif ve bilekte baskı yaratmıyor. Böylelikle uykuda bile saati takıyorsunuz ve saatin uyku takibi gibi işleri yapması ve anlamlı verileri toplaması devam ediyor. Ekranının büyüklük, parlaklık ve çözünürlük bakımından Watch GT 3 ve GT 3 Pro ile eşdeğer seviyede tutulması da memnun edici. Özel kadranlar da saati daha hoş ve gerçekçi gösteriyor. Gezinti dokunmatik ekran üzerinden yapılıyor, ekranın hızı sayesinde bu iş sorunsuz gerçekleşiyor.

Watch GT 3 SE, Huawei’nin daha önce deneyimlediğimiz ve yüksek performans gösterdiğini bildiğimiz sağlıklı yaşam ve egzersiz özelliklerini eksiksiz ve iyi biçimde sunuyor. Performans açısından diğer GT 3 Serisi saatlerinden geri kalmıyor. Yazılım tarafında da, bir akıllı saatten esas olarak beklediğiniz uygulamaları ve araçları sunuyor. Pil tarafında da, Huawei saatlerinin alamet-i farikası olan uzun pil ömrünü burada da görüyoruz. Bu da saati daha verimli şekilde kullanmaya yardımcı oluyor.

Huawei Watch GT 3 SE, bütçesini çok yüksek seviyelere çıkarmadan kullanışlı bir akıllı saat arayanlar için ilk önerilecek seçenekler arasında bulunuyor. Üstelik sadece Huawei telefon sahipleri değil, Android telefonları veya iPhone’ları kullananlar için de GT 3 SE güçlü bir alternatif olacaktır.

Huawei Watch GT 3 SE

 • ₺3699
 • Ultra hafif tasarım
 • Gelişmiş uyku takibi
 • 2 haftalık pil ömrü
Teknoblog'un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER