Teknoloji

Huawei Watch GT 3’e üç farklı küresel yayından 3 farklı ödül

huawei watch gt 3 inceleme

Huawei Watch GT 3, şirketin belirttiğine göre, şık ve sağlam tasarım, büyük AMOLED ekran, harika pil ömrü, doğru sağlık ve fitness izleme, mükemmel performans ve benzeri özellikleri sayesinde küresel medya kuruluşlarından 3 ödül kazandı. Daha önce Teknoblog’da yayınlanan Huawei Watch GT 3 incelemesi ile biz de bu akıllı saat hakkındaki izlenimlerimizi ve yorumlarımızı aktarmıştık.

Hem 46mm hem de 42mm olarak sunulan yeni Huawei Watch GT 3, daha dinamik ve akıllı olarak nitelendiriliyor. Şık görünümü, kapsamlı geliştirmeleri ve yeni arayüz tasarımının yanı sıra, Huawei TruSeen 5.0+ ile doğru sağlık ve fitness izleme, yeni tasarımla 14 günlük pil ömrü ve AI Running Coach ile birlikte geliyor.

Yeni akıllı saat, sağlık izleme ve bilimsel eğitimde bir başka atılımdır. Tüketiciler için hayatı daha kolay hale getirmek ve bilimsel verileri kullanarak fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Sağlık ve fitness izleme her zaman Huawei’nin giyilebilir cihazlarının temel güçlü yönlerinden biri oldu ve bu sefer Huawei, yeni Huawei TruSeen 5.0+’ın eklenmesiyle GT serisine kapsamlı bir yükseltme sağlıyor.

Android Headlines: “Harika pil ömrü ve mükemmel ekran”

Android Headlines, “Huawei Watch GT 3, harika pil ömrüne ve mükemmel bir ekrana sahip gerçekten çekici bir akıllı saat” yorumunu yaptı. Android Headlines, aynı zamanda GT 3‘ü 4 yıldızlı bir derecelendirme ve çok imrenilen Editörün Seçimi ödülü ile ödüllendirdi.

Huawei Watch GT 3, doğal estetiği teknolojiyle ortaya koyuyor. Yeni bir tasarım dili, üst düzey malzemeler ile renkli dizaynı sayesinde daha moda bir görünüm getiriyor ve giyilebilir tasarımda yeni bir trend belirliyor. 46mm, akıllı modda 14 günlük pil ömrünü desteklerken 42mm, akıllı tipik modda 7 günlük uzun pil ömrü sunuyor. Daha uzun pil ömrü, kullanıcıların tüm gün boyunca takabilmelerini ve uyku sırasında bile sürekli kullanabilmelerini sağlıyor. İster antrenman ister toplantılar veya uyku için saati takıyor olun, her zaman bağlantıda kalabilir ve çeşitli özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

huawei watch gt 3 inceleme

Android Authority: “Doğru fitness takibi”

Huawei Watch GT 3‘ü incelerken Android Authority, “Huawei’nin yaptığı en doğru akıllı saat” dedi. Android Authority, saati 4 yıldızla ödüllendirdi. Watch GT 3, 18 profesyonel egzersiz modu, 12 dış mekan antrenmanı (koşu, yürüyüş, dağcılık, yürüyüş, kros koşusu, bisiklet, açık suda yüzme, triatlon, kayak, snowboard, kros kayağı dahil olmak üzere) ve 7 iç mekan antrenmanı (yürüme, koşma, bisiklete binme, havuzda yüzme, serbest antrenman, eliptik makine ve kürek makinesi) dahil olarak toplam 100 egzersiz modu sunuyor. Yeni Huawei TruSeen 5.0, kalp atış hızı ve kondisyon takibi söz konusu olduğunda inanılmaz bir doğruluk düzeyi getiriyor.

T3: “Geliştirilmiş sağlık takibi”

Huawei Watch GT 3 incelemesinde T3, “Güzel, işlevsel ve fiyatının iki katı olan akıllı saatlerden daha iyi performans gösterdiğini” belirterek saati 5 yıldızla ödüllendirdi. Huawei Watch GT 3, dairesel bir düzende sekiz fotosensör, iki ışık kaynağı seti 8’i 1 arada LED lens ışık yayan çip, ışık almak için çok kanallı tamamen yeni bir Huawei TruSeen 5.0+ kalp atış hızı izleme teknolojisine sahip. Daha iyi ışık penetrasyonu, daha düşük güç tüketimi ve daha rahat bir kullanım deneyimi sağlamak için kavisli tasarım sunuyor. GT 3 hakkında yorum yapan T3, “Huawei Watch GT 3, akıllı ve fitness saatleri arasındaki boşluğu başarıyla kapatıyor ve bunu görünüşte zahmetsizce yapıyor. Şiddetle tavsiye edilir” diyor.

Huawei Watch GT 3 uyku özellikleri

Sağlıklı kalmak için aktif kalmak önemli, ancak sağlık söz konusu olduğunda uykunun önemini unutmayalım. Neyse ki Huawei Watch GT 3, Huawei TruSleep 2.0 uyku izleme teknolojisi ile donatıldı. Kullanıcının uykusunu rahatsız etmeden uyku aşaması izleme, gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, uykuda solunum izleme ve uyku kalitesini değerlendirme işlemlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca, kullanıcının uyku süresini otomatik olarak algılayarak uyku ve şekerlemelerin kapsamlı uyku yapısını (hafif uyku, derin uyku, REM ve uyanıklık dahil) sunuyor. Uykuya dalma zorluğu, hafif uyku, kolay uyanma dahil altı tipik uyku problemini doğru bir şekilde tanımlayabiliyor. Gece erken uyanma, çoklu rüyalar, düzensiz uyku alışkanlığı ve kullanıcının uyku kalitesini bilimsel olarak iyileştirmek için yüzlerce öneri ve kişiselleştirilmiş hizmet sunuyor.

Huawei Watch GT 3 Türkiye fiyatı

Huawei Watch GT 3 Türkiye fiyatı 42mm ve 46mm kasa boyutları için 2699 TL olarak belirlendi.

Huawei Watch GT 3
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER