Teknoloji

Huawei Watch Fit Elegant Türkiye’de; işte özellikleri ve fiyatı

Huawei Watch Fit Elegant fiyatı bu akıllı saatin Türkiye'de satışa sunulması ile birlikte belli oldu. Dikkat çekici özellikleri de var.
huawei watch fit elegant

huawei watch fit elegant satın alHuawei Watch Fit Elegant
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei’nin mart ayında duyurusunu gerçekleştirdiği, tüm gün SpO2 izleme özelliğiyle sağlık takibi deneyimini daha da geliştiren Huawei Watch Fit Elegant Türkiye’de satışa sunuldu. Kullanıcılar, Huawei akıllı telefonlarına basit bir dokunuşla saat yüzlerini değiştirip özelleştirebiliyor, 96 farklı spor modunu kullanabiliyor, hava durumu ve ayın evreleri gibi konularda daha fazla bilgi edinebiliyorlar.

Watch Fit Elegant, cilalı cam yüzey ve paslanmaz çelik saat gövdesini tamamlayan yumuşak floroelastomer kayış kullanılarak, daha fazla dayanıklılık ile tüm gün rahat kullanım için ergonomik olarak tasarlandı.

Huawei Watch Fit Elegant sağlık ve egzersiz özellikleri

Kandaki oksijen doygunluğu, kişinin genel sağlığının önemli bir göstergesi. Huawei Watch Fit Elegant artık tüm gün sürekli SpO2 izleme sunarak, kullanıcıların sağlıkları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor ve SpO2 seviyeleri çok düşük olduğunda uyarı veriyor. Kullanıcılar ayrıca sağlıklarını daha yakından takip etmek isteyen kullanıcılar HUAWEI Sağlık Uygulaması ile gün boyunca SpO2 seviyelerindeki değişiklikleri kontrol edebiliyorlar.

Etkileşimli ve ilgi çekici fitness kursları her zaman Huawei Watch Fit Serisi’nin benzersiz bir özelliği olmuştur. 96 egzersiz modunun yanı sıra, omuzlarda ve boyunda yağ yakma, tonlama ve gerginliğin azaltılması dahil olmak üzere en yaygın fitness çalışmalarını hedeflemek için 12 kolay fitness sınıfı geliştirildi. Zaman veya yer konusunda herhangi bir kısıtlaması olmayan bu kurslar ile kullanıcılar evde veya ofiste kısa sürelerle çalışabilirler.

12 iç mekan antrenman kursunun yanı sıra Huawei Watch Fit Elegant, tüm yeteneklerden koşucular için 13 yerleşik koşu kursuna da sahip. Akıllı saat kullanıcı koşarken yerleşik GPS ve çoklu sensörlerin yardımıyla tüm koşuyu analiz ediyor. Huawei’nin akıllı teknolojisi, kullanıcılara antrenman verimliliklerini artırmak ve yaralanma olasılığını önlemek için gerçek zamanlı koşu rehberliği ve antrenman tavsiyeleri veriyor.

Antrenman kursları ve antrenman verilerinin rehberliği ile kullanıcılar, kendi antrenman programlarını formüle etmek ve fitness hedeflerine adım adım ulaşmak için iyi bir donanıma sahip olacaklar.

Huawei Watch Fit Elegant yazılım ve deneyim özellikleri

Yeni Watch Fit Elegant, kullanıcıların yalnızca bir dokunuşla saat yüzlerini özelleştirmelerine olanak tanıyor. Kullanıcılar sadece basit bir dokunuşla arka planı akıllı telefonlarından en sevdikleri fotoğraflarından birine ayarlayabiliyorlar.

Standart hava durumu özelliklerine ek olarak Elegant, her günün gün doğumu ve gün batımı saatlerini de gösteriyor. Hilal ve dolunay dahil olmak üzere ayın sekiz evresi de kullanıcıların çevrelerini daha iyi anlamalarını sağlamak için net bir şekilde görüntüleniyor.

Tüm yeni ve akıllı özelliklerin yanı sıra Watch Fit Elegant, kalp atış hızı ve uyku takibi açıkken bile 10 günlük pil ömrü sunuyor. Tüm bunlara ek olarak, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekleyen Watch Fit Elegant, yalnızca beş dakikalık bir şarjla tipik kullanımda tüm gün yetecek pil gücüne sahip oluyor.

Huawei Watch Fit Elegant, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Huawei Online Mağaza üzerinden, 999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor. Vade farksız 4 taksit imkanından yararlanabilecek tüketiciler, aynı zamanda Huawei Kablosuz Tripod Selfie Stick’e de yalnızca 1 TL farkla sahip olabiliyorlar.

huawei watch fit elegant satın alHuawei Watch Fit Elegant
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER