Huawei Watch Fit 2 satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek kampanyalar

huawei watch fit 2 satın alHuawei Watch Fit 2
Huawei Online Mağaza’dan satın alın
AFIT2STEELPR kupon koduyla 300 TL indirim alın

SATIN AL

İlk olarak 2020’de piyasaya sürülen Watch Fit Serisi, bir dizi animasyonlu Fitness kursları, egzersiz modları ve bilimsel sağlık izleme özellikleri aracılığıyla kullanıcıları yeni egzersiz türlerini keşfetmeye teşvik ediyor. Hafiflik hissi ve şık tasarımıyla akıllı saatin yeni bir çağını başlatarak, kullanıcılara kullanışlı olduğu kadar şık da olan bir cihazla zindeliklerini artırmaları için fırsatlar sundu. Huawei Watch Fit 2 ailesi ise, şirketin belirttiğine göre, kusursuz biçim ve olağanüstü işlevin mükemmel kombinasyonunu yepyeni bir düzeye taşıyor.

Huawei, Watch Fit 2 Serisini teknoloji ve modayı bir arada seven tüketiciler için özel tasarlanan bu saat, geliştirilmiş tasarımı ve sağlık deneyimi ile giriş seviyesi mükemmel bir akıllı saat olarak nitelendiriyor. Bu akıllı saati satın almayı düşünenler için Huawei Online Mağaza‘da dikkat çekici kampanyalar sunuluyor.

Huawei Watch Fit 2 özellikleri

1,74 inç yuvarlatılmış dikdörtgen ekranıyla, daha da etkileşimli, sezgisel bir deneyim için yeni satranç tahtası arayüz tasarımıyla orijinal Huawei Watch Fit’in arayüz tasarımını devralıyor. Önceki modellerden farklı olarak Huawei Watch Fit 2 bir hoparlörle birlikte geliyor ve kullanıcıların akıllı telefonlarını ellerine bile almadan Bluetooth üzerinden telefonla konuşmalarını kolaylaştırıyor.

Fitness animasyonu ve sesli antrenör, daha sürükleyici bir ses deneyimi için geliştirilirken, kalp atış hızından kandaki oksijene ve uykuya kadar her şeyi izleyen bir dizi sağlık işlevi, kullanıcıların tüm gün, her gün sağlıklarını zahmetsizce takip etmelerine yardımcı oluyor.

Huawei Watch Fit 2 ilhamını, her şeyden önce kişiselleştirmeyi önemseyen mevcut neslin gençlerinden alıyor. Bu nedenle cihaz çeşitli renk seçenekleri ve şık saat yüzleri sunarak, böylece kullanıcıların kendilerine uyacak şekilde kolayca kişiselleştirebilmelerini sağlıyor. Cihaz aynı zamanda tek sekmeli saat kadranını da destekleyerek kullanıcıların akıllı telefonlarından akıllı saatlerine basit bir dokunuşla görüntü aktarmalarına olanak tanıyor.

Huawei Online Mağaza’da 2.999 TL’ye satılan Watch Fit 2, Huawei’nin özel belirlediği bir kupon kodu kullanılarak 300 TL indirim alıyor. Huawei’nin en gelişmiş bluetooth tam kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds Pro 2 veya Huawei Akıllı Tartı ile beraber satın alınırsa, toplam fiyat üzerinden 500 TL ek indirim daha yapılıyor.

Ürünü satın aldıktan sonra deneyimlerini toplulukta paylasan kişilerin 999 TL değerindeki Band 6’yı bedava kazanma şansı oluyor.

huawei watch fit 2 satın alHuawei Watch Fit 2
Huawei Online Mağaza’dan satın alın
AFIT2STEELPR kupon koduyla 300 TL indirim alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun