Teknoloji

Huawei P60 Pro, TIPA ödülü ile görüntüleme ve fotoğrafçılık alanında parlıyor

huawei p60 pro

Huawei’nin mart ayı sonunda duyurduğu yeni amiral gemisi akıllı telefonu P60 Pro, TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 2023’ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu ödülüne layık görüldü. Bu ödülle birlikte, Huawei’nin inovasyon ve dijital dünyaya katkıları bir kez daha tescil edilmiş oldu.

Huawei P60 Pro, mobil fotoğrafçılık alanında önemli bir adım olan devrimsel görüntüleme ve estetik tasarım özelliklerini sunuyor. Bu yeni akıllı telefon, optik sistem ve estetik tasarımda atılımlar yaparak, klasik Huawei P Serisi tasarım dilini yeniden yorumluyor ve mobil görüntüleme inovasyonunda sektörde öncü ilerlemeler sağlıyor.

TIPA, dünya çapında çeşitli fotoğraf yayınlarından oluşan bir teknik görüntü basın birliği olup, TIPA WORLD AWARDS ile dünya çapında en çok rağbet gören fotoğraf ve görüntüleme ödüllerini sunuyor. Bu ödüller, sektördeki şirketleri ve ürünleri tanıyıp onurlandırırken, aynı zamanda tüketicilerin satın alma kararlarında önemli bir ölçüt ve rehber görevi görüyor.

Huawei P60 Pro, özellikle gün batımında, hava karardıktan sonra veya herhangi bir zamanda çekim yaparken çeşitli mesafelerden en yüksek ayrıntıyı yakalamak isteyen tüm fotoğraf tutkunları için ideal bir tercih. Bu bahar, Huawei, yeni nesil fotoğrafçılık amiral gemisi akıllı telefonunu Avrupa pazarına sunacak. P60 Pro’nun Avrupa’daki çıkışı 9 Mayıs 2023’teki lansman etkinliğinde kesinleşecek ve Avrupalı tüketiciler, ürünün piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra yeniliklerini keşfedecekler.

Huawei Online Mağaza üzerindeki e-bülten aboneleri için de 9 Mayıs 2023 tarihine kadar süpriz fırsatlar sunuluyor. Daha fazla bilgi ve kampanyalar için Huawei’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER