Yenilenen Huawei MatePad 10.4 Türkiye’de ön satışa çıktı

google news abone ol

huawei matepad 10.4 satın alHuawei MatePad 10.4
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei, ofis ve eğitim odaklı Huawei MatePad 10.4 tabletini Türkiye’de ön satışa sundu. Huawei M-Pencil ve çok çeşitli not alma uygulamalarıyla uyumlu olan Huawei MatePad 10.4, şirketin belirttiğine göre, birden fazla akıllı özelliğe sahip zengin bir ekosistemi destekleyerek kendisini üretkenlik ve eğitim için en iyi seçim olarak konumlandırıyor.

Huawei, MatePad 10.4’ün her açıdan geliştirmelerle geldiğini belirtiyor. 10,4 inç, 2K çözünürlüklü Huawei FullView Ekran ile donatılan bu tablet, geniş bir içerik yelpazesinde daha iyi görüntü kalitesi sunmak üzere tasarlandı. Ayrıca Harman Kardon tarafından profesyonel ayarlanmış büyük genlikli hoparlörler ile güçlü ve daha derin bas sesleri, tableti gerçek bir bas hoparlörüne dönüştürür. Çevre birimlerine bakıldığında, yeni nesil Huawei M-Pencil, yalnızca kurşun kalemle yazma deneyimini yaşatmakla kalmıyor, aynı zamanda akıllı telefonlar ve PC’ler arasında çoklu ekran ve cihazlar arası iş birliğini göstermede güçlü bir araç olarak hizmet ediyor. Akıllı bir ofis ve eğitim tableti olarak Huawei MatePad 10.4, kullanıcıların akıllı üretkenliği ve yaratıcılığı daha iyi kullanmalarını sağlayarak yüksek bir öğrenme deneyimi sağlıyor.

Huawei MatePad 10.4, çerçevelerde veya arka kapakta hiçbir anten kırılım noktası içermiyor. Yüzde 84 ekran-gövde oranına erişmeyi sağlayan 2K çözünürlüklü Huawei FullView ekran, doğal olarak kullanıcının dikkatini ekran içeriğine yönlendiriyor. Ayrıca, Huawei MatePad 10.4, ekranın göz üzerindeki etkisini en aza indirerek kullanıcılar için her yönden göz koruması sağlayan çift TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker Free sertifikalarını barındırıyor. Tablet, daha ince görünmesini ve ele daha iyi oturmasını sağlayan mikro kavisli bir çerçeveye sahip.

Huawei MatePad 10.4, ikinci nesil Huawei M-Pencil ile donatılarak kullanıcılara iş ve öğrenme verimliliğini kapsamlı bir şekilde geliştirmek için daha gerçekçi bir yazma deneyimi sunuyor. Huawei MatePad 10.4, Huawei FreeScript, Annotate ve Take snippet gibi sistem düzeyinde ekran kalemi özellikleri sunarak el yazısı girişini daha verimli ve kullanışlı hale getiriyor.

Huawei Akıllı Klavye ise, Bluetooth bağlantısını destekleyerek ofis çalışanlarına ve öğrencilere, iki elle daha uzun süre yazarken bile rahat ve hızlı yanıt veren bir yazma deneyimi sunmak için 1,3 mm tuş hareketi özelliğine sahip. Yeni kombinasyon kısa yol tuşu işlevleri, daha hızlı bir işlem deneyimi sağlayarak karmaşık belgelerin işlenmesi gibi çeşitli durumları kolaylaştırıyor. Huawei MatePad 10.4 ayrıca fare noktasını tamamen optimize ederek imleç noktasının ilgili imleç moduna sahip olmasını, fare imlecini üzerine getirerek belirli bir uygulamanın içeriğini ön izlemesini ve fareyi tıklayarak uygun kontrolü gerçekleştirmesini sağlıyor.

Daha verimli ve kullanışlı ofis deneyimi oluşturmak için Huawei MatePad 10.4, Çoklu Pencere ve Uygulama Çoklayıcı işlevlerine de sahip. Çoklu Pencere, tablet yatay moddayken uygulamaları tam ekran kullanmak için Uygulama Çoklayıcının yatay modu desteklemeyen çoğu uygulamayı ele aldığı 4 adede kadar farklı uygulama penceresini aynı anda açarak işlemi kolaylaştırır.

Akıllı ofis ailesinin bir üyesi olarak Huawei MatePad 10.4, diğer Huawei cihazlarına sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. Akıllı telefonla iş birliği, kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri sürükleyip bırakarak ve akıllı telefonları kontrol etmek için tableti kullanarak verimliliği artırmak için ekran, klavye ve ekran kalemi gibi donanım avantajlarıyla akıllı telefonlar ve tabletler arasında dosya aktarmalarına olanak tanır. PC ile iş birliği, kullanıcıların iki cihaz arasında içeriği özgürce sürüklemesine, tabletin klavyesini ve faresini paylaşmasına ve aynı zamanda iş ve çalışmada daha yüksek verimlilik için Ayna Modu, Genişletme Modu ve İş Birliği Modunu etkinleştirmesine olanak tanır.

Huawei MatePad 10.4, ofiste ve ders çalışırken verimli olurken aynı zamanda video konferanslar, çevrimiçi dersler ve görsel-işitsel eğlence gibi farklı senaryolarda kullanıcıların rahat bir teknolojik deneyim elde etmelerine yardımcı olmak için iyi bir ses deneyimine sahip. Huawei MatePad 10.4, dört kanallı, dört hoparlörlü bir ses sisteminin yanı sıra Harman Kardon tarafından profesyonel ayar ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir dinleme deneyimi sağlayan kompakt bir tasarımla geliyor.

Huawei MatePad 10.4 ayrıca üç mikrofonu ve Huawei’nin kendi geliştirdiği gürültü engelleme teknolojisini benimseyen mükemmel ses alma ve gürültü azaltma özelliklerine sahip. Bu algoritmalar, sesleri ve gürültüyü gerçek zamanlı olarak ayırt edebilir ve en iyi deneyim için ses filtrelemesi yapabilir. Bunlar, kullanıcıların duymak istedikleri seslere konsantre olmalarını sağlayarak daha etkili iletişim sağlar.

Ultra hafif ve ince tasarıma rağmen Huawei MatePad 10.4 tam performansla çalışabilir. Devasa 7.250 mAh pili 28 güne kadar beklemede kalabilir ve 12 saate kadar kesintisiz yerel 1080p HD video oynatabilir. Ayrıca, Huawei MatePad 10.4, 22,5 W Huawei SuperCharge’ı destekler ve sıfırdan tam şarj için yalnızca 2,5 saat gerekir.

Huawei MatePad 10.4 seçenekleri, fiyatları ve hediyeleri

4 GB RAM’e sahip Huawei MatePad 10.4, 64 ve 128 GB depolama alanı seçenekleriyle, 64 GB versiyon yanında FreeBuds SE hediyesi dahil 3.287 TL ve 128 GB versiyon yanında akıllı klavyesiyle birlikte 5.499 TL fiyatlarıyla Huawei Online Mağaza üzerinde satışa sunuluyor. 128 GB model ile birlikte Huawei Sound Joy hoparlör de hediye ediliyor; ayrıca ön siparişe özel sepette 150 TL indirim de sunuluyor. MatePad 10.4 64GB alımında ise 6 aylık Blu TV üyeliği ve App Gallery kupon fırsatları tüketicileri bekliyor. Huawei MatePad 10.4 ile birlikte sunulan daha birçok farklı kampanya fırsatı için Huawei Online Mağaza sayfasını inceleyebilirsiniz.

huawei matepad 10.4 satın alHuawei MatePad 10.4
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.

İLGİLİ HABERLER

Apple AR uygulamaları hazırlamayı Siri ile yapılacak kadar basitleştirmek için çalışıyor

Apple, The Information'ın yeni bir haberine göre, uzun süredir söylentileri ortalıkta dolaşan karma gerçeklik gözlüğü için Siri'yi kullanarak uygulama yapılmasına izin verecek bir yöntem...

ChatGPT okul sınavlarında ortalamayı ancak geçebiliyor

OpenAI'ın sanal sohbet robotu ChatGPT'nin öğrencilerin sınavlarda kopya çekmesine yardımcı olabileceğine dair pek çok endişe var. Ancak ondan lisans düzeyinde bir sınav için makale...

Coca-Cola markalı akıllı telefon için Realme’den ilk paylaşımlar geldi

Coca-Cola markalı akıllı telefona ait görsel kısa süre önce internete sızmıştı. Sızıntıda herhangi bir işaret olmasa da, tasarım itibarıyla telefonun Realme tarafından üretilmiş olabileceği...

Oppo A96 bu hafta A101’in öne çıkan ürünleri arasında

A101 26 Ocak 2023 Aldın Aldın elektronik ürünlerine baktığımızda bu hafta listede dikkat çeken ürünlerden bir tanesinin Oppo A96 olduğunu görüyoruz. Ayrıca 5000 TL...

iOS 17 görsel anlamda büyük bir yenilik getirmeyecek

Apple iOS 16 için hazırladığı en yeni güncellemeyi bu hafta içinde kullanıcılarla buluşturmuştu. Şirket 2022'nin haziran ayında duyurduğu iOS 16'yı eylül ayında iPhone 14...

Donald Trump Facebook ve Instagram hesaplarını da geri alıyor

Meta, eski Başkan Donald Trump'ın Facebook hesabının "süresiz" olarak askıya alınması kararını uzatmasının üzerinden iki yılı yakın zaman geçtikten sonra, hesabı eski hâline getirme...

The Last of Us dizisinin ikinci sezonu için başrol oyuncusundan sinyal geldi

Uzun süredir merakla beklenen The Last of Us dizisi 2023'ün ilk günlerinde izleyicilerle buluşmuştu. Yayınlanan ilk iki bölümüyle hem oyunun hayranlarından hem de oyunlara...

Tesla sıkıntılara rağmen 2022’yi rekorlarla tamamladı

Tesla tedarik zincirinde yaşanan problemlere, işten çıkarmalara, dibe çakılan hisse fiyatına ve CEO'u Elon Musk'ın hakkındaki tartışmalara rağmen 2022'yi rekorlarla kapatmayı başardı. 2022'nin dördüncü...