Huawei Mate 40 serisiyle birlikte tanıtılan yeni aksesuarlar

Huawei Mate 40 serisinin dört üyesiyle birlikte etkileyici bazı yeni aksesuarlar da tanıttı. Bu aksesuarlardan ilki, M-Pen 2 adını taşıyan kalem. Bu kalem, yeni telefonların yanı sıra Huawei’nin tabletlerinde de kullanılabilecek.

4096 basınç seviyesini destekleyen bu kalem, 10 saat boyunca sürekli olarak yazı ve çizim için kullanılsa bile 40 gün pil ömrü vadediyor. Kablosuz olarak şarj edilebilen bu kalem, 5 dakikalık şarjla 2 saatlik kullanım imkanı sunuyor. M-Pen 2, Avrupa’da 99 avro karşılığında satılacak.

Mate 40 serisiyle birlikte tanıtılan bir diğer yeni aksesuar ise otomobiller için hazırlanan 50W kablosuz şarj cihazı. Bu cihazın üzerinde telefonun sabitlenmesini kolaylaştıracak bir aparat da mevcut.

Huawei M-Pen 2

Otomobiller için tasarlanan bir diğer aksesuar ise 66W kablolu şarj cihazı. Bu sayede Mate 40 Pro kullanıcıları otomobillerinde bile Huawei’nin şimdiye kadar sunduğu en yüksek şarj hızına ulaşabilecek.

Şarj tarafında sunulan bir diğer aksesuar ise 66W hızlı şarj desteğine sahip power bank. Tam adı Huawei 12000 SuperCharge olan power bank, adından da anlaşılacağı üzere 12000 mAh kapasiteye sahip.

Huawei Mate 40 serisi için tasarlanan en dikkat çekici aksesuarlardan birisi de Ring Light Case adını taşıyan kılıf. Bu kılıfın arkasında açılabilir bir halka bulunuyor. Bu halka açıldığında en karanlık ortamlarda bile selfie çekilecek aydınlatma sağlanıyor. Sadece Mate 40 Pro modelleriyle uyumlu olan bu kılıf, telefon tarafından kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Siyah, beyaz ve gümüş renk seçenekleri bulunan Ring Light Case, Avrupa’da 69 avro karşılığında satılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G tasarımı sızıntıyla görüldü

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...