Honor X20 Max 7.2 inç ekranla gelecek

Honor X20 serisinde hâlihazırda iki telefon bulunuyor. X20 5G ve uygun fiyatlı X20 SE’nin yanına yakında yeni bir cihaz daha eklenecek. Honor X20 Max adını taşıması beklen bu cihaz büyük bir ekran ve pille gelecek.

Akıllı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 6000 mAh kapasiteli pil verecek. 7.2 inç gibi büyük bir ekranla gelecek olan telefon, arkadaki yuvarlak kamera adası tasarımını muhafaza edecek.

X20 Max, X10 Max’ın takipçisi olacak. Geçtiğimiz yaz tanıtılan X10 Max’ta 7.1 inç büyüklüğünde bir ekran bulunuyor. Bu da X20 Max’ın Honor’un şimdiye kadarki en büyük ekranlı telefonu olacağı anlamına geliyor. Telefonun kalbinde ise Dimensity 1100 işlemcinin bulunması bekleniyor.

Honor X20 Max Çin dışında piyasaya çıkacak mı şu an için bilinmiyor. Bu sorunun telefonun resmi duyurusunun ardından cevap bulması öngörülüyor.

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...