Honor Earbuds SE 2 kablosuz kulaklık tanıtıldı

Geçtiğimiz yılın sonlarında Huawei’yle yollarını ayıran Honor, Honor 50 serisi telefonlarının ardından Earbuds SE 2 adını taşıyan yeni kablosuz kulaklığını gözler önüne çıkardı.

Kulak içi bir tasarıma sahip olan Earbuds SE 2, iki özel mikrofonu sayesinde aktif gürültü engelleme özelliği sunuyor. Bu mikrofonlar gürültü engelleme özelliği aktif değilken ortam sesi modu için kullanılıyor. Böylelikle kulaklığı çıkarmadan etrafı duymak veya birileriyle sohbet etmek mümkün oluyor.

Earbuds SE 2, 10 mm. sürücülere sahip. Honor’dan verilen bilgiye göre, kulaklık 10 saatlik bir pil ömrüne sahip. Aktif gürültü engelleme çalışırken bu süre 7,5 saate iniyor. Taşıma kutusuyla 22 saatlik bir kullanım süresi sağlanıyor. Her kulaklık topuzunun 55 mAh kapasiteli bataryası var. Taşıma kutusunun kapasitesi ise 410 mAh.

Honor Earbuds SE 2 Çin’de siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle satışa sunuldu. Kulaklığın fiyat etiketinde 469 yuan (629 TL) yazıyor.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun