Eğlence

Hakan: Muhafız’ın final sezonunun yayın tarihi belli oldu

hakan: muhafız 4. sezon

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız, 4. sezon bölümleriyle final yapacak. Dizinin 10 bölümden oluşan son sezonu, 9 Temmuz itibarıyla Netflix abonelerinin karşısına çıkacak.

Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu, 2018’in aralık ayında izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Kısa sürede hatırı sayılır bir kitle tarafından izlenen dizinin üçüncü ve dördüncü sezonları için onay alması da fazla uzun sürmemişti.

Netflix projelerinin ortalama yaşam süreleri üç ila beş sezon arası olduğu için Hakan: Muhafız’ın da 4. sezonla birlikte veda etmesine çok şaşırmamak gerekiyor.

Netflix’ten gönderilen basın açıklamasında, dizinin yeni sezonu şu cümlelerle anlatılıyor:

“Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç… Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur…

Bu sezonda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de günümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yaşar.”

Hakan: Muhafız, 4. sezon bölümlerinde de güçlü bir kadroyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu gibi tecrübeli oyuncular yer alıyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER