Google Takvim kullanıcıları değişiklik yapılan etkinliklere not ekleyebilecek

google takvimGoogle Takvim’e eklenen yeni bir özellik, kullanıcılara bir etkinlikte değişiklik yaparken bir not düşme imkanını veriyor. Bundan böyle etkinlik değiştirilirken ya da tamamen silinirken, etkinliğin sayfasına değişikliğin neden kaynaklandığını gösteren bir not eklenebilecek.

Eğer kullanıcılar etkinliğin sayfasına bir not eklemeyi ve bunu etkinliğin katılımcılarıyla paylaşmayı seçerse, ekranda bir diyalog kutusu beliriyor. Buraya yazılan mesaj hem etkinliğin Takvim’deki sayfasına ekleniyor hem de etkinliğin katılımcılarına e-posta olarak gönderiliyor.

Google Takvim için hazırlanan yeni özellik, ilk olarak G Suite kullanıcılarına sunuluyor. Özelliğin önümüzdeki üç günlük süre içinde Takvim’in tüm kullanıcılarına açılması planlanıyor. Etkinliklere not ekleyebilmek küçük bir değişiklik gibi görünse de, katılımcıların süreçleri daha rahat takip edebilmeleri açısından önemli bir adım niteliği taşıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...