GMPods 2 kablosuz kulaklık resmiyet kazandı

General Mobile, akıllı telefon portföyünün yanı sıra kablosuz kulaklık portföyünü de genişletmeye de devam ediyor. GMPods 2 Pro‘yu tanıtan şirket, GMPods 2 modelini de gözler önüne çıkardı.

GMPods 2 tasarımı itibarıyla AirPods’a benzese de, daha köşeli hatlara sahip olması göze çarpıyor. Kulaklığın taşıma kutusunun kapağının olmaması da dikkat çeken bir diğer nokta oluyor.

13 mm. sürücülerle gelen GMPods 2’de özel polimer diyafram mevcut. Bu sayede bas ve tiz seslerin dengelendiğini belirten General Mobile, böylelikle kullanıcılara “inanılmaz” bir ses deneyimi yaşatmayı vadediyor.

GMPods 2’de düşük gecikme modu da mevcut. Bu mod aktif hâle geldiğinde gecikme süresi 110 milisaniye seviyesine kadar çekiliyor. Şirket bunun oyun, film ve konser içeriklerinden alınan keyfi yukarıya çekeceğini belirtiyor.

GMPods 2’de dokunmatik kontrol özellikleri de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar cihazlarına kolaylıkla sesli komut gönderebiliyor, çalan müziği hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebiliyor.

GMPods 2’yle 4 saat boyunca kesintisiz biçimde müzik dinlemek mümkün. 380 mAh kapasiteli şarj kutusu toplamda 20 saatlik bir kullanım süresi sağlıyor. Şarj kutusunun pili de USB-C girişi üzerinden dolduruluyor. Bluetooth 5.0 da kulaklığın özellikleri arasında yer alıyor.

GMPods 2, 199 TL’lik fiyat etiketiyle ön siparişe çıkmış durumda.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun