Samsung Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition’a gelen yoğun talep sonucu stoklar tükendi

Özel tasarım ve zzelliklerle donatılmış akıllı saatin stokları Samsung'un online mağazasında tükenmiş görünüyor.

Samsung Electronics’in sınırlı sayıda ürettiği Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition modeli, satışa sunulduğu andan itibaren büyük ilgi gördü. Özellikle astronomi ve bilim tutkunları tarafından yoğun talep gören akıllı saat, kısa süre içinde tükendi. Samsung Online Mağaza’daki ürün sayfasına baktığımızda stokların tükendiği görülüyor.

Akıllı saatin pusula, güneş ve ay hareketlerini takip etme gibi özel yazılım özellikleri, kullanıcıların bileklerinden evrenin dansını izlemesine olanak sağlıyor. Ayrıca Galaxy Watch 6 Classic’in öne çıkan özelliklerini paylaşıyor.

Astro Edition’ın da öne çıkan özellikleri arasında bağlılık için saat üzerindeki GPS, uyku takibi ve sağlıklı uyku alışkanlıkları için tavsiyeler, kişiselleştirilebilir HR Zone ile egzersiz bulunuyor. Kolay ve sezgisel kaydırma özelliği sunan döner çerçeve, benzersiz tasarımlar, kolajlar ve fotoğraflarla kişiselleştirilebilen saat kadranı seçenekleri ve Galaxy deneyimini genişletebilen entegre Galaxy ekosistemi de unutulmamalı.

Bu özel modelin tanıtımı İstanbul Üniversitesi Gözlemevi’nde yapıldı. Etkinlikte, saatin astronominin tarihine yaptığı vurgulara ve modern teknolojiyle olan uyumuna özellikle dikkat çekildi. Samsung Türkiye tarafından düzenlenen etkinlikte, geçmişi onurlandıran ve geleceğe ilham veren bu tasarım, kullanıcıların büyük beğenisini kazandı.

Samsung, bu özel cihazın stoklarının kısa süre içinde tekrar güncelleneceğini duyurdu. 47 mm’lik döner Siyah Astro çerçevesi ve modası geçmeyecek tasarımı ile Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, önümüzdeki günlerde tekrar stoklara eklenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
En yeni OnePlus 12R sızıntısı renk seçeneklerini ortaya çıkardı
Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun