📱
Samsung
Samsung Galaxy Watch 6
📺
Ekran
1.3" (40mm) / 1.5" (44mm)"
⚡
İşlemci
Exynos W930
🧠
RAM
2GB RAM
💾
Depolama
16GB
🔋
Pil
300mAh (40mm) / 425mAh (44mm) mAh
⌚
Kasa
40mm / 44mm
🤖
OS
Wear OS 4 / One UI Watch 6.0 (8'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch 6 |
| Çıkış Tarihi | Temmuz 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Grafit, Altın, Gümüş, Pembe Altın |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 28.7g (40mm) / 33.3g (44mm) |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.3" (40mm) / 1.5" (44mm) |
| Panel Tipi | Super AMOLED |
| Çözünürlük | 432x432 / 480x480 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Exynos W930 |
| RAM | 2GB |
| Depolama | 16GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 300mAh (40mm) / 425mAh (44mm) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 4 / One UI Watch 6.0 (8'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 40mm / 44mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
📰 Samsung Galaxy Watch 6 Haberleri
07 Mayıs 2026Samsung Galaxy Watch bayılmayı 5 dakika önceden tahmin edebiliyor
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
29 Nisan 2026Galaxy Glasses, Samsung uygulamasında erken göründü
28 Nisan 2026Samsung’un yeni akıllı gözlüğü beklenenden farklı olabilir
27 Nisan 2026Galaxy A37 ve A56 için kritik güncelleme yayında
Diğer Samsung Akıllı Saatları
Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra (2025)
- 47mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 640mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 8
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 435mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 7
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 425mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

