Galaxy Watch 4’ün izi sertifika kayıtlarında görüldü

Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4, yılın ikinci çeyreğinde tanıtılması öngörülen cihazlar arasında yer alıyor. Samsung’un bu iki akıllı saatle birlikte Tizen platformundan Wear OS’e dönebileceği söyleniyor. Dolayısıyla Samsung’un yeni akıllı saatleri ayrı bir heyecanla bekleniyor.

Güney Koreli şirketin yeni akıllı saatlerine ilişkin ilk resmi işaret de ortaya çıktı. Çin’in sertifika kurulu 3C’nin veri tabanında SM-R880 model numaralı Samsung cihazının 240 mAh pil taşıdığı görülüyor.

Bu cihazın Galaxy Watch 4’ün 41 mm. versiyonu olduğu düşünülüyor. Galaxy Watch 3’ün 41 mm. versiyonunda 247 mAh pil bulunuyor. Saatin 45 mm. versiyonu ise enerjisini 350 mAh pilden alıyor.

samsung galaxy watch 4 Bu sertifikanın ortaya çıkması, Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 ile tanışmanın çok uzak olmadığını gösteriyor. Samsung’un yeni akıllı saatlerinin yılın ikinci çeyreğinde resmiyet kazanması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iOS 14.5 ile gelecek Uygulama İzleme Şeffaflığı reklam sektörünü çok etkileyecek

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...