Galaxy S9 serisi One UI 2.5 güncellemesini almaya başladı

Galaxy Note 9 serisinin ardından Galaxy S9 serisi de One UI 2.5 güncellemesini almaya başladı. Söz konusu güncellemenin S9 ve S9 Plus’ın alacağı son büyük yeni yazılım versiyonu olması bekleniyor.

G96XFXXUCFTJ2 seri numaralı güncellemenin ilk durağının Almanya olduğu belirtiliyor. Note 9 için One UI 2.5 güncellemesinin dağıtımı da Almanya’dan başlamıştı. Ancak kısa süre içinde diğer ülkelerdeki S9 ve S9 Plus sahiplerinin de One UI 2.5 ile tanışması muhtemel görünüyor.

One UI 2.5 güncellemesinin getirdiği en önemli yenilik olarak kablosuz DeX desteği ön plana çıkıyor. Samsung’un YouTube’da arama yapmayı mümkün kılan gelişmiş yeni klavyesi de güncellemeyle birlikte kullanıcılarla buluşacak.

Galaxy S9 serisi 2018’in şubat ayında kullanıcıların karşısına çıkmıştı. S9 ve S9 Plus, ocak ayının sonu itibarıyla Android 10 güncellemesini de almıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 2'nin tanıtım tarihi için yeni iddia

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...