Galaxy Note 10 serisi için One UI 3 ve Android 11 dağıtımı başladı

Samsung Galaxy Note 20 serisinin ardından Note 10 serisi için de One UI 3 ve Android 11’in kararlı sürümünün Avrupa’da dağıtımına başladı. Almanya’daki Note 10 sahipleri N97XFXXU6ETLL model numaralı güncellemeyle birlikte Android’in aralık ayı güvenlik yamasına da kavuşuyor.

Güncellemenin dağıtımı açıklanandan bir ay önce başlamış gibi görünüyor. Şirket, One UI 3 dağıtımıyla ilgili yol haritasını bir süre önce duyurmuştu. Almanya’da başlayan dağıtımın kısa süre içinde diğer ülkelere de yayılması bekleniyor.

One UI 3 ve Android 11 güncellemesi, Note 10 serisine de diğer cihazlara getirdiği özellikleri getirecek. Sohbet balonları, bildirim alanına eklenen konuşma bölümü, tek seferlik izinler ve Samsung klavye uygulamasında yapılan iyileştirmeler öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
YouTube Shorts için içerik üretenlere toplam 100 milyon dolar ödeyecek

Samsung Galaxy Note 10 serisi 2019’da tanıtılmıştı. Note 10 ve Note 10 Plus’tan oluşan seriye daha sonra Note 10 Lite da eklenmişti. One UI 3 dağıtımının Note 10 Lite’ı kapsamadığını belirtmekte fayda var.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...