Galaxy A50s için One UI 2.5 dağıtımı başladı

Samsung Galaxy A51s için One UI 2.5 güncellemesinin dağıtımı geçtiğimiz ay başlamıştı. Güney Koreli şirket şimdi de Galaxy A50s sahiplerini One UI 2.5 kullanıcı arayüzüyle buluşturuyor.

Android 10’un üstüne kurulu olan yeni arayüz, Google’ın Android için hazırladığı en yeni güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Mesajlar için SOS desteği, Daima Açık Ekran için Bitmoji desteği ve geliştirilmiş kamera deneyimi One UI 2.5’in özellikleri arasında bulunuyor.

A507FNXXU5CTK3 seri numarasına sahip One UI 2.5 güncellemesi, ilk olarak Vietnam’daki A50s sahipleriyle buluşuyor. Ancak güncellemenin kısa süre içinde diğer bölgelerde de dağıtıma çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
OnePlus 9 RT'nin piyasaya çıkış tarihi belli oldu

Galaxy A50s için One UI 2.5 güncellemesi, cihazlara otomatik olarak gönderilecek. Ancak kullanıcılar telefonun Ayarlar menüsündeki “Yazılım Güncellemesi” seçeneği üzerinden One UI 2.5’in cihazlarına gelip gelmediğini kontrol edebilecek.

Apple Watch Series 7 Ön İnceleme – Video

Apple'ın Eylül etkinliğinde tanıtılan Apple Watch Series 7 cuma günü itibarıyla Türkiye'de de, dünya ile aynı anda satışa sunuldu. Apple'ın en yeni akıllı saati...

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun