Galaxy A50s için One UI 2.5 dağıtımı başladı

Samsung Galaxy A51s için One UI 2.5 güncellemesinin dağıtımı geçtiğimiz ay başlamıştı. Güney Koreli şirket şimdi de Galaxy A50s sahiplerini One UI 2.5 kullanıcı arayüzüyle buluşturuyor.

Android 10’un üstüne kurulu olan yeni arayüz, Google’ın Android için hazırladığı en yeni güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Mesajlar için SOS desteği, Daima Açık Ekran için Bitmoji desteği ve geliştirilmiş kamera deneyimi One UI 2.5’in özellikleri arasında bulunuyor.

A507FNXXU5CTK3 seri numarasına sahip One UI 2.5 güncellemesi, ilk olarak Vietnam’daki A50s sahipleriyle buluşuyor. Ancak güncellemenin kısa süre içinde diğer bölgelerde de dağıtıma çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bir YouTuber AirTag'i Tim Cook'a gönderince neler oldu? - Video

Galaxy A50s için One UI 2.5 güncellemesi, cihazlara otomatik olarak gönderilecek. Ancak kullanıcılar telefonun Ayarlar menüsündeki “Yazılım Güncellemesi” seçeneği üzerinden One UI 2.5’in cihazlarına gelip gelmediğini kontrol edebilecek.

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...