Yeni Fortnite sezonunda oyuncuları uzaylılar bekliyor

Fortnite oyuncuları yakında oyun haritasında farklı noktalar arasında ışınlanabilecek. Oyun yayıncısı Ali “SypherPK” Hassan tarafından paylaşılan video, oyuncuları Fortnite’ın yeni sezonunda nelerin beklediği konusunda ipucu veriyor.

Teleport olanların üzerinde görülen lazer ışınlarının nereden geldiği şu an için tam olarak anlaşılabilmiş değil. Ancak akıllara gelen ilk seçenek, bir tür UFO veya uzaylıların kontrolündeki başka bir araç oluyor.

Fortnite’ta kaçırılmalar, geçtiğimiz salı günü görülmeye başladı. Oyunun yeni sezonu da 8 Haziran’da başlayacak. Bu ve ortaya çıkan birkaç ipucu, oyunun 2. bölümünün 7. sezonunun ana temasının uzay ve uzaylılar olacağını gösteriyor.

TikTok’ta paylaşılan başka bir tanıtım videosunda “Geliyorlar” sloganının kullanılması da yeni sezonun teması için bir diğer ipucu oluyor. Bu videoda gizemli yaratıkvari sesler de duyuluyor. Aynı slogan, Epic Games’in Fortnite web sitesinde de görülüyor.

Fortnite’ın sezon sonunda değişikliğe gitmesinin sıra dışı bir durum olmadığını belirtmek gerekiyor. Oyunda yeni sezonun temasına ilişkin ilk ipuçları, ilk sezonun sonlarına doğru veriliyor. Bu durum yeni sezonda da değişmiyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....

Microsoft Office 2021 çıkış tarihi açıklandı, Windows 11 ile aynı gün çıkıyor

Microsoft, perşembe günü ticari müşteriler için Microsoft Office'in bir sonraki kalıcı sürümünü piyasaya sürdü. Ayrıca 5 Ekim'de bireysel tüketiciler için Office 2021 sürümünü yayınlayacağını...

Huawei Okula Dönüş Kampanyası’nda MateBook ürünlerinde indirimler devam ediyor

Huawei, MateBook Serisi’ni Okula Dönüş dönemi kapsamında birçok kampanya ve indirim fırsatlarını tüketiciye sunmaya devam ediyor. Şirket MateBook Serisi’ni, Okula Dönüş dönemi kampanyası kapsamında...