Facebook Etkinlikler sayfası hava tahminlerini göstermeye başladı

Facebook Etkinlikler özelliğini hava tahminlerini gösterecek şekilde güncelledi. Hava tahminleri sadece etkinliklerin on gün içerisinde gerçekleştirileceği durumlarda kullanıcılara ulaştırılacak. Küçük bir ekleme olsa da, Facebook’un Etkinlikler özelliğine bu bilgiyi eklemesinin şık bir hareket olduğu kesin. Kullanıcılar bir Facebook etkinliği oluştururken ”Ne zaman?” kısmının hemen aşağısında hava durumu tahminini görebilecekler.

facebook-logo-191212

Bu yeni özellik Facebook’un hem masaüstü hem de mobil versiyonlarında bulunacak. Kullanıcılar etkinlik günü için tahmin edilen en yüksek ve en düşük sıcaklıkları görüp, hazırılıklarını buna göre yapabilecek. Bu bilgilerin özellikle dış mekanlarda düzenlenecek etkinlikler konusunda hem katılımcılara hem de etkinlik sahiplerine yardımcı olacağı rahatlıkla söylenebilir. Üyelerinin tüm bilgilere ulaşabileceği bir kaynak olmayı hedefleyen Facebook’un Etkinlikler özelliğine yaptığı son güncellemeyi de bu hedef doğrultusunda atılmış bir adım olarak nitelemek fazlasıyla mümkün. Yenilenmiş Haber Kaynağını geçtiğimiz günlerde tanıtan Facebook, yeni Haber Kaynağını yakında tüm kullanıcılarına ulaştırmaya hazırlanıyor.

İlgili >> SlashGear

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...