EğlenceManşetler

F1 Las Vegas GP 2023: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

f1 las vegas gp 2023

Formula 1’in bu yıl en fazla merak edilen yarışına sıra geldi. Kumarhaneleriyle ünlü olan Las Vegas şehri, bir gece yarışına ev sahipliği yapacak. ABD’nin Las Vegas şehrinin ünlü ana caddesinin de dahil edildiği pistte ilginç bir yarış bizleri bekliyor. Yarış ve diğer seanslar gece yarısına denk gelen saatlerde gerçekleştirileceği için, bizim zamanımıza göre seanslar sabah saatlerinde olacak. Yani, Uzak Doğu yarışlarına benzer bir durumu göreceğiz.

Cuma sabah saatlerinden başlayarak pazar günü öğleye kadar; antrenman turlarından sıralama turları ve yarışa kadar büyük bir heyecan F1 tutkunlarını bekliyor. Bu heyecan dolu yarışı internet üzerinden takip etmenize olanak sağlayacak birçok farklı ortam var.

Türkiye’de F1 yayın hakları S Sport’un elinde. Cumartesi günkü 3. antrenman turlarından başlayarak koşulacak tüm seanslar S Sport 2’den canlı olarak yayınlacak. Aşağıda F1 Las Vegas GP canlı izle seçeneklerini sıralıyoruz.

F1 Las Vegas GP 2023 hangi online platformlardan izlenebilir?

F1 Las Vegas GP 2023 Antrenman Turları, Sıralama Turları ve Yarış Saat Kaçta?

 
Bu hafta sonu heyecan Türkiye zamanıyla 17 Kasım Cuma sabahı düzenlenecek antrenman turlarıyla başlıyor. Yarış ise 19 Kasım 2023 Pazar sabahı gerçekleşecek.
 
1. Antrenman Turları 
17 Kasım Cuma,
TSİ 07.30
2. Antrenman Turları
17 Kasım Cuma,
TSİ 11.00 (13.00’e ertelendi)
3. Antrenman Turları
18 Kasım Cumartesi,
TSİ 07.30
Sıralama Turları
18 Kasım Cumartesi,
TSİ 11.00
F1 Brezilya GP
19 Kasım Pazar,
TSİ 09.00

1. S Sport Plus

S Sport‘un web ve mobil uygulamalar üzerinden sunduğu içerik servisi S Sport Plus üzerinden F1 Las Vegas GP 2023 antrenman turları, sıralama turları ve yarışını takip edebilirsiniz. Üstelik S Sport Plus geçen yıllardan farklı olarak cuma günkü birinci ve ikinci sıralama turlarını da canlı olarak yayınlıyor. İsteğe göre video mantığında çalışan bu uygulama, kaçırdığınız seansları daha sonra tekrar izleme imkanı da sunuyor. S Sport Plus’ın iOS veya Android uygulamasını ücretsiz olarak indirin, daha sonra da S Sport Plus abonelik seçeneklerinden bir tanesini seçin. Bu arada akıllı TV platformlarında da mevcut ve web sitesi üzerinden de izleme imkanı var.

2. TV+

Turkcell’in TV+ platformunda Premium aboneler S Sport kanalına erişim imkanına sahipler. TV+ Premium üyeliğine yıllık pakette aylık 33,33 TL x 12 ay veya aylık pakette 49,99 TL / ay seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. TV+’ın ücretsiz iOS veya Android uygulamasını mobil cihazınıza kurup daha sonra da telefon numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yaparak F1 Las Vegas GP‘yi canlı izleyebilirsiniz.

S Sport 2 TV+ platformunda 78. kanaldan yayın yapıyor.

VPN ile yurt dışındaki ücretsiz F1 yayınlarını izlemek ister misiniz?

Surfshark’ın avantajlı VPN aboneliğini edinin, hem internette gizliliğinizi koruyun hem de yurt dışındaki ücretsiz F1 yayınlarını izleme imkanı yakalayın. İngiltere ve Almanya’da F1 yarışları açık kanalda yayınlanıyor. Surfshark VPN aboneliğiyle bu yayınlara erişebilirsiniz.

3. Tivibu Go

Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’nun mobil cihazlar üzerinden izleme imkanı sunan hizmeti Tivibu Go da abonelerine S Sport kanalına erişim imkanı sunuyor ve F1 Las Vegas GP 2023 yarışını izleme fırsatı veriyor. Bunun için Tivibu Go Süper Paket üyesi olmak gerekiyor. Tivibu Go Süper Paket, aylık 24,90 TL’lik ücret karşılığında sunuluyor. Eğer Smart TV üzerinde izlemeyi de isterseniz, bu durumda paket ücreti 34,90 TL oluyor. Tabii ki, Tivibu Go iOS veya Android uygulamalarını da indirmeniz şart.

S Sport 2 Tivibu platformunda 74. kanaldan yayın yapıyor.

4. F1 TV Pro

Formula 1 yönetimi F1 yarışlarını internet üzerinden canlı olarak yayınlıyor. F1 TV Pro adı verilen servis web sitesi üzerinden, aynı zamanda da F1 TV iOS ve Android uygulamaları üzerinden hizmet vermeye başladı. Yıllık 64.99 avro karşılığında F1 yarışlarının tüm antrenman turları, sıralama turları ve yarışlarını internet üzerinden izleyebilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme imkanı var. F1 TV Pro’da Türkçe anlatım yok, ancak anlatımı kapatarak doğrudan yarışın sesini dinleme imkanınız var. Aynı zamanda istediğiniz pilotun araç kamerasına bağlanarak yarışı oradan izleyebilirsiniz. Bu arada takımların telsiz konuşmaları da bu hizmet karşılığında sunuluyor. Canlı yarış zamanları da erişim paketi içinde yer alıyor.

Dünya çapında F1 Las Vegas GP 2023 yarışını yayınlayan tüm kanallar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoblog'un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.